dr n. med. Marek Skura

Kardiolog

Jednym słowe..doskonały lekarz..chodziłem z arytmią 4 lata wizyty na NFZ...zmieniłem lekarza na pana dr.Marka i od czterech lat nie mam już arytmii...dalej chodzę na wizyty kontrolne i nie polecam chodzić na placówki NFZ bo niestety ale lekarze nie leczą tylko tłumią chorobę...

Z czystym sumieniem polecam dr. Marka Skurę. Pełen profesjonalizm, wiedza , siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia mi przebiegu choroby, spowodowały, że po wizycie jestem spokojna o zdrowie mojej mamy.

Wielkie podziękowania dla Pana doktora i całego zespołu za fachowość, wiedzę i opiekę, dzięki której wydostałem się z ogromnej opresji a moje serce jest,, odbudowywane „ na Klinice Kardiologicznej w Krakowie.

Pan Dr.Marek to lekarz konkretny "DLA LUDZI" mówi prosto z mostu tak jak pacjent oczekuje i trafia w sedno choroby,..dodam krótko: Lekarz z powołania..

Lekarz, który nie kieruje się dobrem pacjenta. Pacjentowi poważnie choremu nie wykonał angioplastyki przy koronarografii i przez to nie może mieć innej ważnej dla życia operacji ...chociaż tak jak sam powiedział kiedyś ją może zrobi, bo jest potrzebna...

Pan dr Marek Skura to swietny specjalista.Polecam wszystkim, bo to lekarz z powołania, facgowy i kompetentny.Dzięki Jego szybkiej reakcji i pomocy żyję.

Trudno mi ocenic Jego przygotowanie medyczne ,napewno jest doskonale ,w koncu nie znam sie na tym , ale od kilkunastu lat pacjentami dr Marka Skury sa nie tylko czlonkowie mojej rodziny , ale tez bardzo duzo moich znajomych .Jego diagnozy , a w konsekwencji sposob leczenia , jaki zaleca, pomaga wszystkim. Ponad to jest uprzejmy ,wzbudzajacy u pacjentow wielkie zaufanie i poswiecajacy im odpowiednio do schorzenia, duzo czasu.Napewno sa rozne oceny sposobu Jego pracy,ale nie spotkalem sie ze stwierdzeniem , ze dr Marek Skura mi nie pomogl. Marek K. Brzesko ...

Marek K. Brzesko - Chicago.

Na oddziale gdzie pracuje (Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza w tarnowie , jest najbardziej kompetentną osobą - lekarzem kardiologiem. Wzbudza duże zaufanie u pacjenta.

Od dziesięciu lat żyję tylko dzięki opiece dr Skury.

Od dziesięciu lat żyję tylko dzięki opiece dr Skury.