Filtruj terminy

Kardiolog Tarnów

Szpital Specj. im T Szczeklika

33-100 Tarnów

Rzadko spotyka się lekarza z tak wysokimi kwalifikacjami,wiedzą zawodową,kompetencją w działaniu i bardzo mocno ugruntowaną predyspozycją do wykonywania zawodu.Można tylko życzyć, aby każdy pacjent spotykał na swojej drodze takich lekarzy jak Pani doktor Ewa Jasielska.Z wyrazami wdzięczności - były pacjent OIOM.

ulica Siewna 9
33-100 Tarnów

Prawdziwy lekarz z powołaniem, polecam.

Prawdziwy lekarz z powołaniem, polecam.

Prywatny Gabinet Kardiologiczno-Internistyczny
Wola Rzędzińska 413E
33-150 Tarnów

Bardzo kompetentna spokojna lekarka, poświęcająca bardzo dużo czasu dla pacjentów. Bardzo dobrze wykonuje ECHO SERCA. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

ulica Makuszyńskiego 7
33-100 Tarnów

Leczę się u w/w lekarza długo , świetnie dobiera mi leki, zawsze miły , poświęca dużo czasu , mnie dużo już pomógł, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Maria

Szpital specjalistyczny im T.Szczeklika
ul Szpitalna 3
33-100 Tarnów

Lekarz-profesjonalista, konkretnie i rzeczowo przedstawia problem, potrafi wesprzeć słowem. Polecam!
Chwalę personel medyczny oddziału kardiologii inwazyjnej, której pan doktor jest ordynatorem.
Wdzięczna pacjentka, Barbara

Wdzięczna pacjentka, Barbara

N ZOZ Centrum Medyczne Eskulap
ulica M. Dąbrowskiej 24
33-100 Tarnów

Jest to Lekarka naprawdę z powołania. Dobry i dokształcony fachowiec. Dzięki temu że leczę się u Niej - to żyję. Pani Doktor potrafi przewidzieć następstwa choroby i wcześniej temu zaradzić medycznie. Jest uprzejmą i ładną kobietą co też wpływa na lepsze samopoczucie. Po pierwszej wizycie na pewno to będzie twój Kardiolog.

Opinia dodana przez: Leszek

Rogoyskiego 34
33-100 Tarnów

bardzo dobry kardiolog, wielka znajomosc chorob serca i bardzo duze doswidczenie w zakresie leczenia . jestem bardzo wdzieczny za pomoc udzielona mi przez pana doktora pierwszu raz 13 lat temu, pacjent rafal.

lek. med. Ewa Taraszka-Kryczka

Wizyty domowe, Kardiolog

cENTER-mED

Tarnów

najlepszy lekarz u jakiego byłam, kompleksowe podejście do pacjenta, super tłumaczy, rozmawia z pacjentem, poświęca dużo czasu na diagnozę

Opinia dodana przez: Agata

ulica Goldhammera 12/7
33-100 Tarnów

najlepszy specjalista np.w tarnowie Moj tesc zycie mu zawdziecza .Od kilkunastu lat jest pod jego opieka .Pozwala do siebie dzwonic o kazdej porze (jak by sie cos dzialo).Jest dostepny 24 godz nawet w srodku nocy Bez nerwow ,grzecznie i rzeczowo wszystko wytlumaczy.Lekarz przez duze L z powolania a nie tylko dla kasy Polecam

Opinia dodana przez: anka

Centrum Diagnostyczno Kliniczne
ul. Lwowska 197
33-100 Tarnów

Kompetenty, wspaniały lekarz. Polecam gorąco. Zainteresowany pacjentem , udzielający konkretnych informacji.

Opinia dodana przez: marta

Kardiolodzy w mieście Tarnów