Lekarze Tczew

lekarz Evgeniy Samsonov

NZOZ Medipol
ul. Armii Krajowej 19
83-110 Tczew

Jestem zawiedziona, że Pan nie pracuje już w Dolnej Grupie koło Grudziądza bo takiego lekarza nie spotkałam nigdy wcześniej pomimo swoich 56 lat. Lekarz z powołaniem do pacjenta, wszystko wytłumaczy, wyjaśni ze szczególami, wysłucha, doradzi, nie odmówi żadnych dostępnych badań, po prostu lekarz na szóstkę z plusem 👍
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Katarzyna Kasal-Głuch

ul. Jedności Narodu 6
83-110 Tczew

Polecam Panią Kasię ❤ od dawna leczę u niej zęby i za każdym razem jestem zadowolona. Profesjonalne podejście, rzetelna praca 😊
Opinia dodana przez: Ewelina Kukula

lekarz Wojciech Sakiewicz

83-110 Tczew

Człowiek który jest na odpowiednim miejscu . Oby więcej takich lekarzy . Słowa podziękowania to za mało
Opinia dodana przez: Marzena Piotrowska (Kotlenga)

lekarz Janusz Mielczarek

Internista, Lekarz rodzinny

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Tczew
Malinowska 28
83-110 Tczew

Uwazam ,ze to lekarz jakich malo. Chodze do pana Doktora od lat i nie slyszalem nigdy by mnie nie przyjal. Zawsze zbadany jak nalelezy. zalecenia zawsze trafne. Zajmuje sie pacjentem jak dzieckiem. Wywiad cisnienie badanie na porzadku dziennym , kazdemu takiego lekarza polecam
Opinia dodana przez: Alojzy

lekarz Dariusz Mania

83-110 Tczew

Bardzo przyjazny i kulturalny lekarz, wykazał się życzliwością i zrozumieniem. Pomógł w sytuacji gdzie mógł odesłać dziecko do oddalonej o 40km placówki.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Barbara Wejcman-Odyniec

Pulmonolog, Pediatra

83-110 Tczew

Pani doktor,ktora leczyla moje dzieci zawsze z dobrym skutkiem i choc bylo to dawno temu żałuję, ze p.doktor Barbara przeszla na emeryturę ( choć zasłużoną).Wspaniała i mądra ,z dobrą intuicją! Jej diagnozy byly zawsze trafne! Dziekuję,ze miałam, jako matka,okazję poznać p.dr.i leczyć u niej swoje dzieci. Majka P.
Opinia dodana przez: Majka P.

lekarz Danuta Balcerzak

ul. Topolowa 15b/10
83-110 Tczew

Najlepsza lekarka pod słońcem. Jak jest potrzeba, to da skierowanie. Nawet nie jedno. Nie leczy na oko jak niektórzy lekarze. Moim zdaniem, lepszej szukać nie trzeba.

lek. dent. Katarzyna Demps

Przychodnia stomatologiczna
Lecha 1
83-110 Tczew

U Pani doktor leczymy zęby córki. Za każdym razem kiedy przychodzimy, jesteśmy przyjmowane z sympatią, córka nie boi się tych wizyt. Pani Kasia jest dla dzieci delikatna, a jednocześnie znakomicie spełnia się w swoich obowiązkach. Zawsze jesteśmy dokładnie poinformowane o przebiegu wizyty, ewentualnych kosztach i zaleceniach. Polecam Panią doktor każdemu rodzicowi, któremu zależy na zdrowym uśmiechu jego pociechy.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Urszula Borkowska

Internista, Endokrynolog

83-110 Tczew

Pani Doktor to lekarz z powołania do tego miła uprzejma wnikliwa dokładna swój czas poświęca z indywidualnym podejściem do pacjenta jest kompetentna godna bardzo polecenia każdemu kto szuka profesjonalisty w dziedzinie endokrynologii i nie tylko. Polecam :-)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Irena Bąbol

Internista, Diabetolog

83-110 Tczew

Od 26 lat nieprzerwanie leczę u Pani doktor cukrzycę i nie mam żadnych powikłań. Chyba nic nie trzeba dodawać bo to nie jest opinia po kilku wizytach.
Opinia dodana przez: Mieczyslaw

lekarz Tadeusz Sikorski

1 Maja 18
83-100 Tczew

Godny polecenia, nie weobrażam sobie iż może kiedyś zabraknąć.Jestem pacjętką pana doktora i nie mogę złego słowa powiedzieć .Odpowiada na każde pytanie śmiało można zadać i uzyskać odpowiedż.Wszystko bez ukrywania wytłumaczy a i porozmawiać można jak z normalnym człowiekiem.Bardzo sympatyczny i dowcipny wizyty u pana doktora to przyjemność.Polecam
Opinia dodana przez: Wiola

lekarz Maciej Pokrzywa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rogowscy
Jasia i Małgosi 8/4 (oś. Bajkowe)
83-110 Tczew

Lekarz , który potrafi słuchać....szkoda że nie przyjmuje już w Malborku....czy jest możliwość przepisania się do niego z Malborka?
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Magdalena Dembek-Lorbiecka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rogowscy
Jasia i Małgosi 8/4 (oś. Bajkowe)
83-110 Tczew

Dr miła, empatyczna. wizyta w przyjaznej atmosferze. Dokładny wywiad i badanie. bez pośpiechu. Dziecko i rodzic zadowoleni:)
Opinia dodana przez: Kasia K.

lekarz Anna Freza

83-110 Tczew

Bardzo dobry, spostrzegawczy lekarz ze swietnym podejsciem do pacjenta. Szczerze polecam! Pani dr naprawde chce pomoc i zalezy jej na zdrowiu pacjenta.

mgr Emilia Parasiak

Logopeda, Logopeda dziecięcy

LOGEMI
Aleja Zwycięstwa 10
83-110 Tczew

Nie znałam wcześniej lekarza, który miałby tak wspaniałe podejście do pacjenta a przy tym tak ogromną wiedzę i doświadczenie jak Pani Emilka. Polecam serdecznie.

lekarz Krystyna Glinczewska

Armii Krajowej 74 (NZOZ Medica)
83-110 Tczew

Goraco polecam. Pani doktor jest cierpliwa, delikatna i profesjonalna. W cenie wizyty USG i cytologia. Przemila Pani!

lekarz Tomasz Podczarski

Chirurg ogólny, Urolog

83-110 Tczew

Polecam Dr. Podczarskiego nie to co dr .Kwiatkowski.Warto sie do dr Podczarskiego rejestrowac bo bardzo dobry lekarz
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Krzysztof Bunikowski

CENTRUM MEDYCZNE POLIMED Sp. z o. o.
Niepodległości 3
83-110 Tczew

Dobry lekarz, specjalista 1 klasy polecam tego lekarza...........................................................................................................................................................................................
Opinia dodana przez: Tony

lek. med. Anna Pawłowicz-Górska

Psychiatra

NZOZ "Poradnia Zdrowia Psychicznego"
Al. Wojska Polskiego 5
83-110 Tczew

Wspaniały lekarz- miałam problemy z depresja lękową, ale to już przeszłość .Pani doktor pomogła mi jak nikt w życiu.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Irena

mgr Jacek Rozumek

Rehabilitant dziecięcy

OWI
1-go Maja 2
83-110 Tczew

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo sympatyczny, dziecko było zadowolone ze spotkań, samo chciało chodzić do pana Jacka. Profesjonalista, zawsze odpowiada na pytania. Poświęca swój czas, aby wszystko dogłębnie wyjaśnić. Polecam tego fachowca bardzo. Chodziliśmy z dzieckiem na NFZ i byliśmy bardzo zadowoleni.. Dziękujemy.!
Opinia dodana przez: Alina