Ginekolog Położnik Tczew

1 Maja 18
83-100 Tczew

Godny polecenia, nie weobrażam sobie iż może kiedyś zabraknąć.Jestem pacjętką pana doktora i nie mogę złego słowa powiedzieć .Odpowiada na każde pytanie śmiało można zadać i uzyskać odpowiedż.Wszystko bez ukrywania wytłumaczy a i porozmawiać można jak z normalnym człowiekiem.Bardzo sympatyczny i dowcipny wizyty u pana doktora to przyjemność.Polecam

Opinia dodana przez: Wiola

83-110 Tczew

Goraco polecam. Pani doktor jest cierpliwa, delikatna i profesjonalna. W cenie wizyty USG i cytologia. Przemila Pani!

83-110 Tczew

Jest to lekarz godny polecenia. Prowadziła moje dwie ciążę gdzie przy jednej miałam założone szwy i było bez komplikacji. Obecnie jestem po plastyce pochwy i pani pielęgniarka przy zdejmowaniu szwów powiedziała, że długo nie widziała tak dobrze założonych szwów. Kiedy miałam wątpliwości po całym zabiegu -rozwijała je,nawet kazała przyjechać, aby sprawdzić. Naprawdę polecam!

Opinia dodana przez: Bożena

CENTRUM MEDYCZNE POLIMED Sp. z o. o.
Niepodległości 3
83-110 Tczew

Bardzo dobry ginekolog!!! Prowadził moja ciążę. Kompetentny,posiada dużą wiedzę. Odpowie na każde pytanie,spokojny,cierpliwy. Doradzi, w razie wątpliwości czy nie pokoju uspokoi. Fachowy lekarz. Polecam!

Opinia dodana przez: Kasia

Tczew

Pan doktor prowadzi teraz moja 3 ciążę. Chodzę do ginekologa z uśmiechem gdyż on również uśmiechem mnie wita
Jest uprzejmy udziela odpowiedzi na każde pytanie poświęca tyle czasu ile potrzeba. Nigdy nie zmienię ginekologa. Jest rewelacyjny!

Opinia dodana przez: Marlena

Polna 11
83-110 Tczew

Witam wszystkich anonimowych oceniających. Jestem po kilku konsultacjach u różnych lekarzy - wynik guz na jajniku, jajnik zniszczony, właśnie czekam na operację usunięcia tego czegoś, nie powiem każdy lekarz był przejęty, bo nie zbędna będzie operacja i już. Ok, pogodziłam się z tym bo to przecież nie koniec świata, jeszcze lewy jajnik sprawny jest i na pewno urodzę dziecko mojemu mężowi. Fakt jest taki, że tylko doktor Krystian zainteresował się badaniami krwi w kierunku ca 125 (oznaczenie markerów nowotworowych) dzięki temu będzie wiedział czy będzie mógł mnie operować w szpitalu w Tczewie czy może będzie konieczność wysłania mnie gdzieś indziej. Nigdy nie miałam operacji, ani nie byłam w szpitalu, a Pan doktor bez cienia uśmiechu czy sarkazmu wytłumaczył mi co mam ze sobą mieć, czego będę potrzebować, a na dodatek wyznaczył bardzo szybki termin operacji bo już na początek Maja (w Starogardzie zapisy są dopiero na Czerwiec). Wzbudził we mnie sympatię oraz zaufanie. Mam nadzieję, że operacja się uda bez powikłań i będzie wszystko dobrze. Zdecydowanie polecam Pana Krystiana!!! Ewelina z Tczewa

Opinia dodana przez: ewelka8562 ewelina

ul. Jagiellońska 50
83-110 Tczew

"Z całego serca nie polecam tego " lekarza ". Może jestem osobą młodą, ale na pewno nie głupią. Przyjechałam do szpitala ponieważ nie odczuwałam ruchów mojej córeczki w 26 tc ciąży, gdzie wcześniej ruchy odczuwałam o tych samych porach dnia i były dosyć wyraźne. Bałam się, bo miałam dzień przed bardzo stresująca sytuację. Na dyżur przyjechałam z mamą, ponieważ nie byłam w stanie sama ze względu na to że bardzo się martwiłam. Pomijając fakt, że było mi słabo i byłam przemęczona weszłam z nią do gabinetu która jest pielęgniarką i zawsze mnie wspiera. Byłam zapłakana i załamana (myślałam już o najgorszym) , dlatego mama opowiedziała sytuację lekarzowi, po czym powiedział : ''Umiała sobie zrobić dziecko to potrafi też rozmawiać", wywalił moją mamę. Zaczęłam mu mówić o całej sytuacji, że w nocy musiałam wziąć leki przeciwbólowe bo ze stresu całą noc miałam silne bóle a dzisiaj ruchów nie czuję. On mnie wyśmiał i kazał mi bajek nie opowiadać. Chyba zauważył ze nie jestem na siłach to z wielką łaską pozwolił zaprosić do gabinetu mamę. Zaczął ją poniżać i wyśmiewać z tego że jest pielęgniarką. Po całym zajściu kazał mi się w końcu położyć i przyłożył sondę do brzucha. Okazało się, że wszystko na szczęście w porządku. Ale jemu było mało więc zapytał się jak nazywa się mój lekarz prowadzący. Ja ze stresu zapomniałam jego nazwiska i nie chciałam walnąć gafy wiec zapytałam się mamy, bo ona pracuje w przychodni z moim lekarzem i mnie do niego umawia w miarę możliwości. Na to on mnie wyśmiał.. Potem spytał się czy z mamą będę rodziła, na co odpowiedziałam, że jeżeli będę chciała to będę rodziła. A doktor się znowu do tego przyczepił i zapytał się czy dziecko mama też będzie wychowywała. Odpowiedziałam grzecznie, że nie widzę problemu w tym żeby mi pomogła jeżeli będzie chciała, dlaczego nie? I to znowu był pretekst żeby zacząć mną pomiatać.. Stwierdził, że jeżeli zrobiłam sobie dziecko to powinnam sama wychowywać a nie błagać o pomoc. Uważam, że to nie jest coś złego, że jestem tak zżyta z mama, poza tym komentarze tego ''doktora'' były nie na miejscu.. Przyszłam się dowiedzieć czy z córeczką wszystko ok, a nie żeby wysłuchiwać jakiś durnych tekstów. Drugi raz trafiłam na tego lekarza, który za każdym razem jest niemiły arogancki, krytykuje innych lekarzy oraz personel.. Pierwszy raz leżałam na oddziale z krwawieniem z dróg rodnych.. Wyśmiewał mnie, że jestem niepoważna bo to jest okres. Przy wypisie walnął skruchę że to jednak nie był okres, ale konsekwencje przyjmowanych leków antydepresyjnych z antykoncepcyjnymi i powinnam o tym wiedzieć.. Drogie Panie, szczerze go nie polecam!!. Ja po ostatniej wizycie nadal nie mogę dojść do siebie, a przecież z jego punktu widzenia chciał mnie tylko uspokoić. Chyba zapomniał o tym że ani ja ani moja mama, nie jesteśmy jego koleżankami. I okazując mu szacunek, oczekujemy tego samego.Nie przyszłam tam żeby wysłuchiwać jego żali i pretensji do świata. Pan chyba pomylił swoje powołania.. Pozdrawiam."

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
30 Stycznia 57/58
83-110 Tczew

Bardzo uprzejma i rzetelna ginekolog. Polecam serdecznie. (O niebo lepsza niż arogancka Beata Makowska)!!!!!!

Opinia dodana przez: misia

Przychodnia stomatologiczna
Lecha 1
83-110 Tczew

nigdy więcej!! prowadziłam u doktora Knurowskiego ciążę w 2008 r. - do 7 miesiąca. urodziłam za granicą. jak wróciłam do PL w roku 2011 zaczęłam ponownie wizyty u niego. - w okolicy był to jedyny doktor na nfz, który tak często przyjmował. nie było problemu z terminami. od porodu mam nadżerkę, córka ma prawie 5 lat - rok w rok cytologia, II gr. od roku niepokojące objawy - ból podbrzusza, i dolnego odcinka pleców, krwawienie między miesiączkami i po stosunku. Wg doktora mała nadżerka która nie wymaga usunięcia, a te dziwne objawy? rozkładał ręce i wciskał prywatną wizytówkę. Umówiłam się na wizytę u innego lekarza też na nfz- jestem świeżo po cytologi- jeszcze nie znam wyników- nadżerka wygląda bardzo źle... umówioną mam już kolposkopie - tez na nfz.lekarz szczerze mi powiedziała że nie wygląda to dobrze że nadżerkę trzeba juz koniecznie usunąć ale musi się upewnic jeszcze badaniem dokładniejszym-kolposkopią. jednak się da! a doktor powtarza ze na nfz w Tczewie się nie da. 4 miesiące temu robił mi cytologię, wynik jak zawsze II gr. nie zlecił nic więcej, pomimo że zgłaszałam dolegliwości!!! będę ostrzegać przed nim każdego- decyzje o zmianie lekarza podjęłam gdy przyjaciółka straciła Matkę - nie zauważył u niej 2 cm guza na szyjce- też rok w rok miała cytologię... zmarła po 2 miesiącach, a zdiagnozowała raka w Gdańsku. Teraz boję się o siebie! Jestem samotną Matką, mam dla kogo żyć. i jeśli okaże się że to rak - będę walczyć. sprawdzajcie Kobietki swoich lekarzy. Pan Knurowski jak słyszałam często się myli. Ja do niego o poradę już nigdy nie pójdę.

Opinia dodana przez: Mama

83-110 Tczew

Ginekolodzy położnicy w mieście Tczew