dr n. med. Mateusz Zamkowski

Przez 5 lat leczyłem sączącą się ranę po operacji prawej przepukliny pachwinowej. Przeszedłem trzy zabiegi chirurgiczne u różnych specjalistów. Za każdym razem problem niegojącej się rany powracał. Wykonywano mi wielokrotnie badania na bakterie, grzyby itp., ale ich wyniki były ujemne. Ze względu na cierpienie, które przeżywałem, uznaję, że był to jeden z najtrudniejszych okresów w moim długim życiu. Ostatnią operację (2 lata temu) przeszedłem w klinice SwissMed. Mimo udanego zabiegu problem niegojącej się rany po pewnym czasie powrócił. Pan prof. Śmietański przekazał mnie do dalszego leczenia dr. nauk med. Mateuszowi ...

Ostatnią operację (2 lata temu) przeszedłem w klinice SwissMed. Mimo udanego zabiegu problem niegojącej się rany po pewnym czasie powrócił. Pan prof. Śmietański przekazał mnie do dalszego leczenia dr. nauk med. Mateuszowi Zamkowskiemu. Lekarz zajął się mną bardzo intensywnie. Jego wiedza, fachowość i determinacja przyniosły, po tych wszystkich latach, sukces.

Rana w pachwinie, od około 2,5 miesiąca, nie otwiera się - pozostała jedynie blizna. Doznałem wielkiej ulgi i mam nadzieję, że problem już nie powróci.

W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować dr. nauk med. Mateuszowi Zamkowskiemu. Dziękuję za jego fachowość i zaangażowanie. Gorąco polecam jego osobę wszystkim cierpiącym na takie i podobne dolegliwości.

Pan Mateusz to absolutnie najwyższej jakości specjalista. Operacja przebiegła bardzo sprawnie, po cięciu nie pozostał nawet ślad. Gorąco polecam i dziękuję Panu Doktorowi za ludzkie, indywidualne podejście. Pozdrawiam

Pan Mateusz wraz zespołem specjalistów ze szpitala w Kartuzach zdiagnozował u mnie nowotwór złośliwy. Tylko dzięki szybkiej reakcji i intuicji Pana doktora zostałem zdiagnozowany na bardzo wczesnym etapie choroby, co pozwoliło mi na całkowity powrót do zdrowia. Ponadto Pan doktor służył mi poradami przez cały okres leczenia. Bez wątpienia zawdzięczam mu życie. Jestem pod wrażeniem wiedzy i zaangażowania Pana Mateusza. Życzyłbym sobie, żeby wszyscy lekarze prezentowali taki wysoki poziom.

Rok temu Pan Doktor uratował moje życie wykonując wraz z Zespołem chirurgów w Kartuzach perfekcyjnie operację, po której nie miałem żadnych powikłań i bardzo szybko doszedłem do zdrowia. Jestem pełen podziwu dla całej załogi oddziału chirurgii w Kartuskim szpitalu pod nadzorem pana Ordynatora Ropela. Ich empatia jest na najwyższym możliwym poziomie. Opieka nad pacjentami przekracza wszelkie standardy co niewątpliwie ma pozytywny wpływ na stan zdrowia pacjentów. Moje poczucie zaopiekowania przez Pana Doktora tak po operacji jak i podczas wizyt kontrolnych oraz