lekarz Mateusz Zamkowski

Rok temu Pan Doktor uratował moje życie wykonując wraz z Zespołem chirurgów w Kartuzach perfekcyjnie operację, po której nie miałem żadnych powikłań i bardzo szybko doszedłem do zdrowia. Jestem pełen podziwu dla całej załogi oddziału chirurgii w Kartuskim szpitalu pod nadzorem pana Ordynatora Ropela. Ich empatia jest na najwyższym możliwym poziomie. Opieka nad pacjentami przekracza wszelkie standardy co niewątpliwie ma pozytywny wpływ na stan zdrowia pacjentów. Moje poczucie zaopiekowania przez Pana Doktora tak po operacji jak i podczas wizyt kontrolnych oraz