Ginekolog Położnik Trzcianka

ZOZ
ul. Matejki
64-980 Trzcianka

Mogę polecić Panią Marie, jak dla mnie jest lekarzem z powołania. Potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć. Osobiście jestem z niej bardzo zadowolona i chociaż nie mam blisko wolę poświęcić trochę czasu i dotrzeć do zaufanego lekarza.
POLECAM!!! ;)

POLECAM!!! ;)

64-980 Trzcianka

PIERWSZY RAZ POZNALAM TEGO LEKARZA NA ODDZIALE W SZPITALU, BYLAM MILE ZASKOCZONA FACHOWOSCIA I UPRZEJNOSCIA. JESTEM ZDECYDOWANA KOZYSTAC Z JEGO USLUG W PRYWATNYM GABINECIE.

Prywatny Gabinet
Marii Konponickiej
64-980 Trzcianka

chcialabym sie dowiedziec jaki jest tak na prawde dr Machowina poniewaaz bedzie on teraz prowadzil moja ciaze a jutro jade do niego pierwszy raz ;)

Opinia dodana przez: Klaudia

Słowackiego 8a lok. 3
62-980 Trzcianka

Bardzo fajny lekarz,konkretny.Babcia chodziła do niego,moja mama również i ja także.Polecam jak najbardziej!

Szpital Powiatowy im Jana Pawła II
ul. Sikorskiego 9