dr Wiktor Machowina

3,6

Najlepszy lekarz jaki dotychczas mnie leczył prowadzi moją ciążę jest zaangarzowany poświęca dużo czasu pacjetce wytłumaczy wszystko dokładnie polecam

chcialabym sie dowiedziec jaki jest tak na prawde dr Machowina poniewaaz bedzie on teraz prowadzil moja ciaze a jutro jade do niego pierwszy raz ;)

Witam wszystkie Panie,

Jestem młoda i pewnego dnia pojechałam do ginekologa, ponieważ wyszło, że miałam duży problem. Dzięki mojej mamie, która zabrała mnie do Dr. Machowiny. Na początku się bałam ginekologa, bo wiadomo " pierwsza wizyta ", ale, gdy weszłam do gabinetu był tak miły i sympatyczny, że nawet nie wiem kiedy zleciało tyle czasu ile mi poświęcił, a co najważniejsze wyszłam od niego zdrowa :) Zrobił co powinien i teraz dzięki niemu mogę chodzić. POLECAAAAM!

Witam wszystkie Panie, niestety nie polecam tego lekarza. Leczyłam się u niego 1,5 roku coraz częstsze wizyty co 3 a nawet 2 tygodnie przepisywał leki, które pogarszały stan zdrowia. Oszukuje swoje pacjentki. Nie zleca badań moczu itp. na podstawie USG stwierdza zapalenie pęcherza, PCO jeżeli ktoś się leczył na zespół polistycznych jajników to doskonale wie, że trzeba wykonać szereg różnych badań a przede wszystkim poziom hormonów. On robi to na podstawie USG i człowiek mu ufa bo myśli, że jest lekarzem to dobrze mówi. nie słuchajcie się jego. Nie ma żadnej praktyki lekarskiej po aferze w Trzciance za aborcje i inne rzeczy. Ja po czasie się dowiedziałam nigdy bym do niego nie poszła. Ja Was wszystkie ostrzegam.

Nie polecam! Prowadził moją ciążę, prosiłam o dodatkowe badania ale stwierdził, że nie są potrzebne, ja jestem młoda, dziecko dobrze się rozwija. Okazało się, że dziecko ma wady, które można było wykryć w czasie ciąży. Mówił, że pępowina jest prawidłowo a dziecko było owinięte. A na dodatek nie zna się na płciach, miał być chłopiec, tydzień przed porodem zrobił zdjęcie jąder - urodziła się dziewczynka. Z płcią pomylił się również u wielu innych kobiet. Lekarz nie umawia pacjentek na konkretną godzinę i trzeba czekać czasami nawet kilka godzin w poczekalni, a wizyta trwała kilka minut aby szybciej ją odklepać. Nie poinformował mnie o wielu rzeczach, nie skierował na wiele potrzebnych badań. Oprócz tego jest miły ale potrafi dogryźć kobiecie.

Nie mogłam trafia na lepszego lekarza. Zawsze miły, zawsze ma czas, podejrzewam że jakby była taka potrzeba to przyjąłby pacjentkę nawet w środku nocy. Nie traktuje swojej pracy jako przykry obowiązek, byleby zrobić co do niego należy, wziąć kasę i dowidzenia. Nawet jak poczekalnia jest przepełniona poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba na wytłumaczenie i pokazanie co jest nie tak itp. Bardzo polecam.

najlepszy lekarz z jaki mialam doczynienia. dzieki niemu mam kochana wspanila corke i teraz spodziewam sie drugiego dziecka. inni lekarze tylko wyciagali pieniadze nie obchodzil ich stan psychiczny tylko kasa a dr Machowina nie owijal w bawelne tylko leczyl i dzieki operacji spelnilo sie moje marzenie o dzieciach. z calego serca dziekuje.

Polecam tego lekarza.Poświęca dużo czasu, nigdy się nie śpieszy, zawsze miły, sympatyczny odpowiada na wszystkie pytania dotyczące choroby. Zna nowoczesne techniki leczenia Jedyna wadą jest to, że zawsze jest duża kolejka i trzeba czekać, ale z drugiej strony, jeżeli jest taka potrzeba to przyjmie także w dniu, gdy gabinet jest nie czynny lub bardzo późnym wieczorem. Zawsze jest u niego masa pacjentek a to chyba najlepsza wizytówka.

Zawsze jest u niego masa pacjentek a to chyba najlepsza wizytówka.

Super lekarz! Wyleczył mnie w 100% i dzięki niemu mam wspaniałą córeczkę! Bez problemu mnie przyjął w dzień w którym gabinet miał nieczynny a w ciąży zaczęłam krwawic uratował całą ciążę!