dr Wiktor Machowina

BOŻE!!! Toż to skandal, jak ten człowiek może być lekarzem?! On chyba studiował weterynarie! Maści, które przepisuje nadają się tylko do smarowania wymion krów. Może się to wydawać śmieszne, ale niestety prawdziwe i smutne. OSTRZEGAM przed tym człowiekiem!

Niekompetencja przez wielkie N ! Ten "lekarz" "leczy" moją grzybicę pochwy już od pół roku, żaden przepisany przez niego lek nie przyniósł chociaż chwilowego ukojenia...

Nikomu nie polecam Pana Machowiny! Nie dość, że mi nie pomógł to jeszcze zaszkodził. Dał mi leki nie na tą chorobę na którą trzeba i bardzo pogorszył mój stan zdrowia. Męczyłam się przez niego 4 miesiące. Ten Pan nie powinien być lekarzem!

Jestem młoda i pewnego dnia pojechałam do ginekologa, ponieważ wyszło, że miałam duży problem. Dzięki mojej mamie, która zabrała mnie do Dr. Machowiny. Na początku się bałam ginekologa, bo wiadomo " pierwsza wizyta ", ale, gdy weszłam do gabinetu był tak miły i sympatyczny, że nawet nie wiem kiedy zleciało tyle czasu ile mi poświęcił, a co najważniejsze wyszłam od niego zdrowa :) Zrobił co powinien i teraz dzięki niemu mogę chodzić. POLECAAAAM!

Przez niego straciłam dziecko w 7 miesiącu. Zapewniał, że wszystko jest dobrze a co do czego to martwa ciąża!!!! Tacy ludzie nie powinni być lekarzami!

Jestem kobietą w średnim wieku. Zaszłam w ciążę i rzekomo było wszystko wporządku. Nie było żadnych badań profilaktycznych które powinnam w moim wieku przejść w czasie ciąży. Urodziłam synka wspaniałego ale z porażeniem mózgowym z napięciem mięśniowym i epilepsją. Lekarz powinien to wykryć zwłaszcza że pod koniec ciąży bardzo źle się czułam o czym lekarz wiedział i 2 razy straciłam przytomność. Mały był owinięty pępowiną 2 razy wkoło szyi i rączki miał skrępowane. Lekarz powinien to zauważyć że dziecko jest skrępowane. W tej chwili walczymy o normalność mojego syna i tego aby umiał się posługiwać w świecie. Z góry bardzo dziękuję lekarzowi Machowinie i nie polecam żadnej kobiecie w Polsce i na świecie. Z pozdrowieniami!

Uratował mnie zyćie!Bardzo miły-kompetentny!Polecam!

Uratował mnie zyćie!Bardzo miły-kompetentny!Polecam!

Nie polecam! Prowadził moją ciążę, prosiłam o dodatkowe badania ale stwierdził, że nie są potrzebne, ja jestem młoda, dziecko dobrze się rozwija. Okazało się, że dziecko ma wady, które można było wykryć w czasie ciąży. Mówił, że pępowina jest prawidłowo a dziecko było owinięte. A na dodatek nie zna się na płciach, miał być chłopiec, tydzień przed porodem zrobił zdjęcie jąder - urodziła się dziewczynka. Z płcią pomylił się również u wielu innych kobiet. Lekarz nie umawia pacjentek na konkretną godzinę i trzeba czekać czasami nawet kilka godzin w poczekalni, a wizyta trwała kilka minut aby szybciej ją odklepać. Nie poinformował mnie o wielu rzeczach, nie skierował na wiele potrzebnych badań. Oprócz tego jest miły ale potrafi dogryźć kobiecie.

najlepszy lekarz z jaki mialam doczynienia. dzieki niemu mam kochana wspanila corke i teraz spodziewam sie drugiego dziecka. inni lekarze tylko wyciagali pieniadze nie obchodzil ich stan psychiczny tylko kasa a dr Machowina nie owijal w bawelne tylko leczyl i dzieki operacji spelnilo sie moje marzenie o dzieciach. z calego serca dziekuje.

Prowadzi moją ciąże. Jest świetny. Poświęca dużo czasu, bez patrzenia na zegarek. Miła atmosfera. POLECAM !!!