dr Wiktor Machowina

Nie Polecam !!! Nie zna się na zaburzeniach hormonalnych. Jeśli jesteś młodą osobą to nie radzę do niego iść... Leczyłam się rok czasu i bez efektu;(

Nie mogłam trafia na lepszego lekarza. Zawsze miły, zawsze ma czas, podejrzewam że jakby była taka potrzeba to przyjąłby pacjentkę nawet w środku nocy. Nie traktuje swojej pracy jako przykry obowiązek, byleby zrobić co do niego należy, wziąć kasę i dowidzenia. Nawet jak poczekalnia jest przepełniona poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba na wytłumaczenie i pokazanie co jest nie tak itp. Bardzo polecam.

Życie mojego dziecka zawdzięczam Dr. Machowinie. Polecam każdej kobiecie :)

Życie mojego dziecka zawdzięczam Dr. Machowinie. Polecam każdej kobiecie :)

Opiekował sie przez wiele lat moją żoną, jestem mu wdzięczny. Dziękuję Panu.

Opiekował sie przez wiele lat moją żoną, jestem mu wdzięczny. Dziękuję Panu.

Dr prowadził moją ciąże od 5 mies. Jestem bardzo zadowolona,chodzę do Nigo cały czas pomimo tego,że mieszkam obecnie baaardzo daleko od Trzcianki;)jak na razie jest to jedyny lekarz ginekolog któremu ufam. Gdyby nie On nie wiem jak by wyglądało życie moje i mojego dziecka gdyby nie jego decyzja o cesarce...bo wiecie jak jest w naszej służbie zdrowia - "rodzić po ludzku" przede wszystkim!!! co nie zawsze kończy się dobrze...polecam tego Lekarza

Bardzo dobry lekarz pod każdym względem. Polecam.

Bardzo dobry lekarz pod każdym względem. Polecam.

Bardzo miły lekarz. Rzadko spotyka się takich dobrych lekarzy jak Pan Wiktor. NAPRAWDĘ POLECAM !!!!

najlepszy lekarz ginekolog w powiecie Czarnkowsko-Trzcianeckim,zna się doskonale na tym co robi i skutecznie leczy.Jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży jest również bardzo kompetentny i godny zaufani.Polecam wszystkim!pacjentka

polecam serdecznie, naprwde mily i sympatyczny lekarz, porozmawia, wyslucha i doradzi

super specjalista Pan doktor prowadził moją ciążę ,ja oceniam na 5 w skali od 1-5