Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Wałcz

lekarz Jerzy Bator

dolne miasto 8/21
78-600 Wałcz

Odkąd moja małżonka po kilku latach przestała być pacjentką pewnego, znanego wałeckiego ginekologa zmienił się jej stosunek do lekarzy z tej dziedziny i to głównie dzięki Panu doktorowi J.Bator. Nie ma znaczenia czy wizyta prywatna czy z NFZ - zawsze miło i rzeczowo. Pełne wsparcie w trakcie każdej wizyty. Nigdy nie było odmowy! Prywatnie gość pełną klasą z dużym poczuciem humoru .. miałem okazję go poznać osobiście.
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Marek Stysiński

Medyk
Bydgoska 79
78-600 Wałcz

Polecam dr Stysińskiego. 3 lata temu poszłam pierwszy raz w życiu do ginekologa, byłam bardzo zestresowana itd., po pierwszych kilku minutach cały stres minął. Doktor porozmawiał, wytłumaczył wszystko, robiąc badanie również byłam na bieżąco informowana o tym co dokładnie robi oraz co wychodzi z badania. Zarówno moja mama, jak i babcia oraz masa ciotek czy kuzynek chodzą na zwykłe kontrolę, w celu leczenia schorzeń oraz z ciążami - każda z ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Krystyna Kołodziejska-Motyl

Przychodnia Specjalistyczna "ZDROWIE" dr Krystyna Kołodziejska - Motyl
Ogniowa 50
78-600 Wałcz

Jest to jedyna Pani ginekolog,u ktorej byłam,nie licząc wizyt w szpitalu. Prywatnie czy na NFZ podejście ma takie samo. Jest miła i co najważniejsze ma takie podejście do pacjentki,że nie trzeba się przy niej krępować. Wszystko wyjaśni,wytłumaczy. Bardzo kontaktowa i uprzejma. Polecam młodym dziewczynom bojących się pierwszych wizyt u ginekologa.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Małgorzata Szczepska

ulica Kościuszkowców 6/6
78-600 Wałcz

Nie należy do najmilszych ginekologów, zero uśmiechu, mdła...Poświęca pacjentkom bardzo mało czasu, ciężarnym nawet tylko 5 minut!!! Traktuje pracę chyba jako przymus, bo chęci nie widać.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Tomasz Jakóbek