dr n. med. Waldemar Motyl

Internista, Gastrolog, USG

Pan Doktor to najlepszy gastroenterolog w okolicy (a miałam już przyjemność z kilkoma) zawsze przyjaźnie uśmiechnięty, widać że chce dla pacjenta jak najlepiej...na każdej wizycie wykonywane jest USG i wszystko tłumaczy krok po kroku, służy dobrą radą nawet jeśli problem nie dotyczył mojej osoby. Moim zdaniem lekarz z powołania z ogromną wiedzą i wspaniały człowiek w jednej osobie :)

Lekarz kompetentny tylko w gabinecie prywatnym. Przy pierwszej wizycie bardzo przyjemny i rzeczowy, natomiast przy wizycie na kasę chorych, nie odpowiadał na pytania, nie pozwolił ich dokończyć i wypraszał z gabinetu, lekcewarząc wszystkie wyniki badań. Zalecił ponowną-szkodliwą w przypadku pacjenta kolonoskopię. Nie polecam. Nie jest to lekarz z powołania lecz z materializmu. Potwierdzam wcześniejsze opinie "lekarz dla bogaczy". Osobiście gardzę takimi ludźmi.

Leczę się u Pana doktora w Pile w Ars Medical. Bardzo miły, kompetentny lekarz, każdorazowo wykonuje badanie USG. Nie spieszy się. Wykonywane badania kolono- i gastroskopii przez doktora w jego przychodni w Wałczu, bezbolesne i sprawne!

Bardzo miła profesjonalna obsługa byłem pierwszy raz i jestem w szoku . W pozytywnym słowa tego znaczeniu.Polecam Badanie koloskopii bezbolesne .

Brak słów co do kompetencji lekarza i pielęgniarek w danej klinice. Zero ogłoszeń dla pacjentów że np. jest klinika zamknięta bo się urlopuje.Człowiek traci pieniążki i swój czas żeby dojechać na miejsce i co całuje klamkę.

Witam zapłaciłem 160 zł za wizytę i jedyne co dostałem to próbę wyłudzenia pieniędzy za kolejne badanie tym razem o dziwo w prywatnej klinice Pana dr śmiechu warte. Zdrowie dla bogatych Wałczan

Zdrowie dla bogatych Wałczan

Miałem nieznośne bóle brzucha które po zastosowaniu terapii całkowicie ustały, za co jestem ogromnie wdzięczny, bo myślałem już o najgorszym ... Lekarz profesjonalny fachowy mi pomógł, serdecznie za to dziękuję

Bardzo miły w rozmowie, dobry i godny zaufana lekarz, przebadał mnie, wysłał na dalsze badania i dzięki niemu wiem co mi jest i wróciło we mnie życie, gorąco go polecam

lekarz bardzo miły tylko jeśli chodzi o choroby to nie tłumaczy wszystko musiałam dopytywać co mi jest.

Dzięki doktorowi udało się wykryć helikobaktera, inni lekarze nie wiedzieli od czego mam takie bóle.