Janusz Naumczyk

Trudno mi odnieść się do kompetencji i "fachowości" Pana Doktora, ale w odpowiedzi na wszystkie superlatywy, które przeczytałem chciałbym napisać, że empatii i obowiązku niesienia pomocy potrzebującym tu Państwo nie uświadczycie. Czy lekarz z takimi opiniami mógłby odmówić przyjęcia siedemdziesięcioletniego pacjenta po udarze, że złamaniem ręki? Niestety odmowił! Ciekaw jestem ile zmienia zasobność portfela i wizyta w prywatnym gabinecie? Pozdrawiam!

Polecam wspaniały pełen empatii lekarz; bardzo fachowo i ze zrozumieniem wysłuchuje pacjenta. Pyta pacjenta o przebieg choroby z pełną uwagą. Człowiek będąc w gabinecie czuje się że jest w dobrych rękach. A wykonywany zabieg jest zawsze przed wyjaśniany co i jak będzie robione. Ja po leczeniu ręki ; ból ustał. Polecam.

Chodząca encyklopedia. Ortopeda, który ma tak szeroki zakres wiedzy, że może robić konkurencję innym specjalistom :) 25 lat temu wyleczył mi kolana, gdy nie mogłam już chodzić. Nadal biegam, a kolana nie bolą. 10 lat temu uratował moja stopę przed amputacją, gdy grono specjalistów zastanawiało się co mi dolega. Byłam po wypadku, Pan doktor postawił diagnozę po krótkiej rozmowie telefonicznej i zalecił odpowiednie leki. Jestem i będę wdzięczna do końca życia.

Lekarz bardzo kompetentny, zainteresowany pacjentem i jego chorobą, nie zbywa i nie traktuje tylko jako kolejny "przypadek". Przede wszystkim cenię Go za to, że tłumaczy pacjentowi istotę choroby, możliwe rodzaje terapii, zalecany tryb życia nie traktując pacjenta jak przygłupa, którego nie warto wtajemniczać, bo i tak niczego nie zrozumie itp... Poza tym: miły i uprzejmy, oby więcej takich lekarzy. Zdecydowanie polecam, nie znam lepszego ortopedy!

Zdecydowanie polecam, nie znam lepszego ortopedy!

Nie polecam byłam z córką u Pana doktora dwa razy i nie widział że ma wrodzoną wadę stóp, gdy poszliśmy prywatnie w Poznaniu nie było wiadomo czy nie skończy się to operacją. Na szczęście jesteśmy po kuracji gipsowej po której widać rezultaty, niestety kosztuje nas to dużo bo mała musi mieć kosztowną i intensywną rehabilitację szkoda dziecka. Nie polecam !!!!

Lekarz miły, kompetentny, konkretny. Jedyna rzecz do jakiej mogę się przyczepić to to że po wykonanej przez niego artroskopii (specjalnie mi zależało ponieważ był moim lekarzem prowadzącym) nawet nie przyszedł zobaczyć jak wygląda kolano a niestety potem były z nim małe problemy (NIE WYNIKAJĄCE z błędu lekarza!!!)

Najlepszy ortopeda jakiego znam, po paru minutach potrafi określić co jest nie tak. Bardzo uprzejmy. Polecam gorąco !!

Wspaniały człowiek, fachowiec rozumiejący potrzeby chorych.Jest po prostu człowiekiem, a nie bufonem jak to inni ortopedzi z Piły.

Bardzo miły, kompetentny, jako jedyny z lekarzy orzeczników zapoznał się z całą dokumentacją leczenia, ( wypisy ze szpitali,zdjęcia, przebieg leczenia i rehabilitacji) zainteresował się, jak teraz wygląda sytuacja po operacji.

Oby więcej takich kompetentnych lekarzy. Na pewno jest godny polecenia i kompletnie nie rozumiem negatywnych opinii.