Janusz Naumczyk

Ortopeda

Lekarz bardzo kompetentny, zainteresowany pacjentem i jego chorobą, nie zbywa i nie traktuje tylko jako kolejny "przypadek". Przede wszystkim cenię Go za to, że tłumaczy pacjentowi istotę choroby, możliwe rodzaje terapii, zalecany tryb życia nie traktując pacjenta jak przygłupa, którego nie warto wtajemniczać, bo i tak niczego nie zrozumie itp... Poza tym: miły i uprzejmy, oby więcej takich lekarzy. Zdecydowanie polecam, nie znam lepszego ortopedy!

Zdecydowanie polecam, nie znam lepszego ortopedy!

Najlepszy ortopeda jakiego znam, po paru minutach potrafi określić co jest nie tak. Bardzo uprzejmy. Polecam gorąco !!

Lekarz miły, kompetentny, konkretny. Jedyna rzecz do jakiej mogę się przyczepić to to że po wykonanej przez niego artroskopii (specjalnie mi zależało ponieważ był moim lekarzem prowadzącym) nawet nie przyszedł zobaczyć jak wygląda kolano a niestety potem były z nim małe problemy (NIE WYNIKAJĄCE z błędu lekarza!!!)

Nie polecam byłam z córką u Pana doktora dwa razy i nie widział że ma wrodzoną wadę stóp, gdy poszliśmy prywatnie w Poznaniu nie było wiadomo czy nie skończy się to operacją. Na szczęście jesteśmy po kuracji gipsowej po której widać rezultaty, niestety kosztuje nas to dużo bo mała musi mieć kosztowną i intensywną rehabilitację szkoda dziecka. Nie polecam !!!!

Bardzo miły, kompetentny, jako jedyny z lekarzy orzeczników zapoznał się z całą dokumentacją leczenia, ( wypisy ze szpitali,zdjęcia, przebieg leczenia i rehabilitacji) zainteresował się, jak teraz wygląda sytuacja po operacji.

Niesamowity lekarz. Przygotowywał mnie do dwóch operacji na haluksy, w tym jedną przeprowadził. Mojej babci wyleczył kolano choć inni mówili, że już nie będzie chodzić. Zawsze ma czas dla pacjentów: nawet jeśli w rejestracji mówiono mi, że nie ma do niego terminów ani państwowo ani prywatnie to zawsze mogłam wejść do niego przed godzinami przyjęć i to za darmo, zresztą nie tylko ja, ale i moja babcia i wiele znajomych osób, które się u niego leczyły. ZDECYDOWANIE POLECAM!!! :)

Wspaniały człowiek, fachowiec rozumiejący potrzeby chorych.Jest po prostu człowiekiem, a nie bufonem jak to inni ortopedzi z Piły.

Pan Doktor Janusz Naumczyk to CHODZĄCA ENCYKLOPEDIA, super specjalista nie tylko w swojej dziedzinie, wnikliwy lekarz, fantastyczny człowiek! Według wielu "specjalistów" miałam być kaleką, a dzięki Panu Januszowi chodzę, biegam, skaczę :) ...I nic mnie nie boli! :) Nie trzeba dużo mówić, tłumaczyć i prosić - wie co i jak zbadać, aby szybko postawić diagnozę i zastosować właściwe leczenie. ...A tak po cichu: podejrzewam, że jest aniołem :)

...A tak po cichu: podejrzewam, że jest aniołem :)

Trafiłem do Pana Janusza po wypadku samochodowym ze skomplikowanym złamaniem łokcia. Coż za szczęscie w nieszczęsciu że właśnie do niego! Szybko przeprowadzona operacja, założone śruby i dziś nie ma prawie śladu poza blizną. Zalecił mi rehabilitację, która według tego co piszą w książkach i internecie nie powinna byc stosowana do stawów łokciowych o czym też go zagadnąłem. Radzę wszystkim, nie czytajcie bzdur i zaufajcie mu w 100% :-)

Oby więcej takich kompetentnych lekarzy. Na pewno jest godny polecenia i kompletnie nie rozumiem negatywnych opinii.