Janusz Naumczyk

Pan Doktor Janusz Naumczyk to CHODZĄCA ENCYKLOPEDIA, super specjalista nie tylko w swojej dziedzinie, wnikliwy lekarz, fantastyczny człowiek! Według wielu "specjalistów" miałam być kaleką, a dzięki Panu Januszowi chodzę, biegam, skaczę :) ...I nic mnie nie boli! :) Nie trzeba dużo mówić, tłumaczyć i prosić - wie co i jak zbadać, aby szybko postawić diagnozę i zastosować właściwe leczenie. ...A tak po cichu: podejrzewam, że jest aniołem :)

...A tak po cichu: podejrzewam, że jest aniołem :)

wcześniej byłem pacjentem nfz i opinia jest ta sama

wcześniej byłem pacjentem nfz i opinia jest ta sama

Świetny lekarz. Byłam u niego z moim synkiem, super podejście do dzieci. Na pewno polecam.

Niesamowity lekarz. Przygotowywał mnie do dwóch operacji na haluksy, w tym jedną przeprowadził. Mojej babci wyleczył kolano choć inni mówili, że już nie będzie chodzić. Zawsze ma czas dla pacjentów: nawet jeśli w rejestracji mówiono mi, że nie ma do niego terminów ani państwowo ani prywatnie to zawsze mogłam wejść do niego przed godzinami przyjęć i to za darmo, zresztą nie tylko ja, ale i moja babcia i wiele znajomych osób, które się u niego leczyły. ZDECYDOWANIE POLECAM!!! :)

Na wizycie byłam dawno dlatego cena jest niższa niż w poprzedniej wypowiedzi. Jedno jest pewne - dr Naumczyk jest godnym polecenia lekarzem

Niestety nawet na prywatne wizyty odległe terminy. Cena za wizytę też mogła by być niższa.