Janusz Naumczyk

Chciałbym aby wszyscy lekarze byli tasy sami jak on.

Chciałbym aby wszyscy lekarze byli tasy sami jak on.

kompetentny fachowiec, przy czym dobry człowiek !

kompetentny fachowiec, przy czym dobry człowiek !

Weszłam do gabinetu dr Naumczyka z bólem, sprawa urazu sprzed trzech dni przed wizytą z pytaniem, czy przyjmie mnie prywatnie po wszystkich pacjentach z NFZ (pielęgniarka powiedziała mi, ze w takich sytuacjach jak moja pan doktor przyjmuje chorych). Pan Naumczyk bez badania kazał mi iść do lekarza pierwszego kontaktu, by ten się "wykazał" i zlecił mi badania. Kazał mi przyjść za DWA TYGODNIE na wizytę z NFZ.Ja chciałam tylko by przyjął mnie prywatnie, bo nie śpię w nocy z bólu. Innego, pacjenta (krzykacza) przyjął bez dwóch zdań. Jagoda.

Bardzo dobry lekarz ,kompetentny ,miły ,uprzejmy ,spokojny ,poświeca czas dla pacjęta.Ja miałam operacje której się poddałam i polecam innym GODNY polecenia

super lekarz najlepszy u jakiego byłam z córeczką, bardzo wyrozumiały i cierpliwy

Jedyny ortopeda któremu ufam w 100 % .I tyle i aż tyle.I tylko żałuję ,że tak trudno się do niego dostać.Nawet prywatnie.A to o czymś świadczy

Lekarz, który dwukrotnie odmawia wizyty pacjentce prowadzonej przez kilka lat, po operacji, z bolącym, opuchniętym kolanem, skierowanej w trybie pilnym ze szpitala z innego miasta nie jest godny zaufania. Zastanów się czy chcesz się oddać w jego ręce bo może się okazać,że nie znajdzie dla Ciebie czasu..........

Doktor Naumczyk - lekarz kompetentny i z powołania, a przede wszystkim wrażliwy i empatyczny. Cieszę się,że w tych trudnych czasach mamy takiego Anioła!

Trafiłem do Pana Janusza po wypadku samochodowym ze skomplikowanym złamaniem łokcia. Coż za szczęscie w nieszczęsciu że właśnie do niego! Szybko przeprowadzona operacja, założone śruby i dziś nie ma prawie śladu poza blizną. Zalecił mi rehabilitację, która według tego co piszą w książkach i internecie nie powinna byc stosowana do stawów łokciowych o czym też go zagadnąłem. Radzę wszystkim, nie czytajcie bzdur i zaufajcie mu w 100% :-)

syper lekarz!polecam wszystkim.mi pomogl po pierwszej wizycie.w ars medicalu nie potrafili.