Ginekolog Położnik Zielona Góra

gabinet prywatny
Podgórna 45
65-001 Zielona Góra

DZIĘKI WYDANEJ OD RĘKI DOKUMENTACJI (USG PIERSI -WIZYTA W PAŹDZIERNIKU 2018 R.) ZOSTAŁAM PODDANA BIOPSJI W CIĄGU CZTERECH DNI. JESTEM WDZIĘCZNA PANI DOKTOR ZA ZROZUMIENIE I POMOC
Opinia dodana przez: Anna Posyniak JEDRECKA

Prywatny Gabinet Stomatologiczny E.Krause-Howis
Stefana Wyszyńskiego 40A/12
65-536 Zielona Góra

Super lekarka. Prowadzi moją ciąże. Zawsze wszystko wyjaśni. Badanie usg robi bardzo dokładnie. Ostatnio trwało ok 30 minut, bo chciała dokładnie sprawdzić jak rozwija się dziecko. Najlepszy ginekolog w ZG.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Janina Simińska

Ginekolog położnik, Psychiatra

zielona góra
Zielona Góra

Pani doktor jest super!!! polecam. Pani doktor gdzie Pani jest?

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra

Do doktora Sandeckiego trafiłam z polecenia koleżanki i nie żałuję. Jest dobrym specjalistą, gorąco polecam
Opinia dodana przez: qwert

Wyszyńskiego 40a lok. 2
65-536 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz nie mam do niego zastrzeżeń. Gdy mieszkałam jeszcze W ZG chodziłam do niego regularnie

Zielona Góra

Bardzo polecam tego Pana :-) ma On świetny sprzęt, wiedzę i przede wszystkim podejście do pacjenta! Często Panie narzekają, że nigdy nie zostają przyjęte na czas i często czekają nawet 2 godziny, ja osobiście uważam, że jest to jego PLUS, ponieważ każdej z pacjentek poświęca tyle czasu ile akurat potrzeba.
Jest profesjonalistą i jeśli szukacie dobrego lekarza to naprawdę warto pójść do niego i wiem co piszę, ponieważ przy ...

lekarz Wojciech Trusz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Medix
Osiedle Pomorskie 5d
65-547 Zielona Góra

Podpisuję się pod wypowiedziami poprzedniczek-super człowiek i świetny fachowiec.Dzięki niemu oswoiłam się ze swoją dolegliwością i wiem ,że jestem w najlepszych rękach w drodze do pełni zdrowia.Polecam na 100%!!!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Zbigniew Kozłowski

Ginekolog położnik, Androlog

Mieszka I 4
65-001 Zielona Góra

Polecam. Jest naprawde dobrym specjalistą.

lekarz Andrzej Baryła

Ginekolog położnik, USG

Szczekocińska 5
65-001 Zielona Góra

Ja byłam w ciąży poza macicznej(drugiej) Nie życzę żadnej z was niekompetentnego lekarza który stwierdzi,że nic się nie dzieje. Miałam zatrzymanie miesiączki (myślałam,że jestem w ciąży-cieszyłam się)ale po miesiącu miałam krwawienia,poszłam do lekarki w Krośnie odrzańskim p.Kolano(NIE POLECAM) wykluczyła ciążę,nagderała coś o osłabieniu organizmu itp.Męczyłam się chyba z miesiąc z bólem. Pewnego dnia pojechałam z mężem do miasta (Zielona góra)tam zemdlałam i przewieziono mnie karetką do szpitala,przyszedł lekarz dyżurny,akurat ginekolog,tylko ...

lekarz Arkadiusz Bartkiewicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

ALDEMED Poradnia Ginekologiczno - poloznicza (Fila Zastal)
ul. Sulechowska 4a
Zielona Góra

Dość specyficzny,ale z ogromnym doświadczeniem,kompetentny. Prowadził moją ciążę i jest moim ginekologiem od kilku dobrych lat. Nigdy nie lekceważy żadnych pojawiających się dolegliwości.

Ginekolodzy położnicy w Zielonej Górze