dr Piotr Defort

Neurochirurg

Doktor operował mnie 3 lata temu . Pacjent 18 letni , kręgosłup szyjny C2/C3 złamany , stluczony rdzeń , niedowład konczyny gornej lewej i prawej dolnej , po wypadku samochodowym . Lekarze dawali marne szanse na pełen powrót do zdrowia . Po pół roku nie miałem już żadnych skutków ubocznych . Wróciłem w pełni do zdrowia . Kręgosłup działa jak nowy , a po operacji na szyji ani śladu . Doktor pozszywał lepiej niż krawcowa . Każda konsultacja przez 2 lata po operacji wzorowa , podejście na najwyższym poziomie . Zawsze dokladna odpowiedz na kazde pytanie . Polecam w 200 % .

Bardzo przyjemny i uczciwy, potrafi dokładnie wyjaśnić problemy z kręgosłupem i sposobem operacyjnego usunięcia dolegliwości. Bardzo polecam.

świetnie zna się na się na swojej profesji! do tego bardzo wysoki poziom kultury osobistej, szacunku do pacjentów i sympatii. jak dla mnie na 6 !

Potwierdźam, jest bardzo dobrym neurochirurgiem.

Potwierdźam, jest bardzo dobrym neurochirurgiem.

Bardzo dobry fachowiec,rzeczowy i uprzejmy.Z całego serca polecam

Bardzo dobry fachowiec,rzeczowy i uprzejmy.Z całego serca polecam

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej i zawodowej. Doskonały fachowiec. Dostępny i przyjazny pacjentowi.

Bardzo polecam,rzeczowy,ludzki ,wszystko wyjaśni,dawno nie spotkałam takiego lekarza..

Świetny specjalista. Profesjonalista w każdym calu. Mozna "oddać" się w jego ręce bez obaw. Polecam

Wspaniały i godny polecenia lekarz. Podchodzi do pacjenta po ludzku, bez nerwów, spokojnie wszystko tłumaczy.