Neurochirurg Zielona Góra

Al. Wojska Polskiego 70C
65-762 Zielona Góra

Wspaniały lekarz specjalista neurologii, uratował życie mojej córce. Lekarz z powołania, bardzo kompetentny i empatyczny. Jestem bardzo wdzięczna, że moja córka trafiła na takiego lekarza. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Adrianna

ośedle śląskie
Raculka, Zielona Góra

Doktor operował mnie 3 lata temu . Pacjent 18 letni , kręgosłup szyjny C2/C3 złamany , stluczony rdzeń , niedowład konczyny gornej lewej i prawej dolnej , po wypadku samochodowym . Lekarze dawali marne szanse na pełen powrót do zdrowia . Po pół roku nie miałem już żadnych skutków ubocznych . Wróciłem w pełni do zdrowia . Kręgosłup działa jak nowy , a po operacji na szyji ani śladu . Doktor pozszywał lepiej niż krawcowa . Każda konsultacja przez 2 lata po operacji wzorowa , podejście na najwyższym poziomie . Zawsze dokladna odpowiedz na kazde pytanie . Polecam w 200 % .

Filia SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNEGO - UROLOG BROMBER, HALIŃSKA SPÓŁKA JAWNA
Wyszyńskiego 99
65-001 Zielona Góra

witam jak mam sie dostac do tego lekarza slyszalam ze jest bardzo dobry a potrzebuje pilnej konsultacju a przyjmuje on na NFZ czy prywatnie

Opinia dodana przez: anita

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

Cudowny lekarz jak i człowiek. Odkąd tylko trafiłam do Niego na konsultacje czułam zainteresowanie moim stanem zdrowia. Po operacji również przyjeżdżał lub dzwonił. Przemiły człowiek, kompetentny lekarz. Dzięki Niemu uwierzylam, że są jeszcze lekarze z powołania. Dziękuję Panie Krzysztofie 😄 jest Pan wielki 😄

Opinia dodana przez: Katarzyna

Maciej Pilarczyk

Traumatolog, Neurochirurg

Zielona Góra

super lekarz fachowa diagnoza spokojnie podchodzi do pacjenta poświęca dużo czasu jestem bardzo zadowolona polecam

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Byłam u niego na rozmowie w zeszłym roku na wakacjach. Ten lekarz nie ma w ogóle podejścia do pacjenta i zamiast pogadać z pacjentem na poważnie, to stara się wykpić cierpiącego. Facet na dzień dobry, nawet nie oglądając wyników badań i nie przeprowadzając uprzednio wywiadu lekarskiego wyskoczył do mnie, że on mi nie zrobi przeszczepu kręgosłupa, zagraniczni lekarze nie zrobią mi przeszczepu kręgosłupa itp. i co ja w ogóle od niego chcę! Nie rozumiem, czy ten lekarz jest jakimś jasnowidzem, a ja o tym nie wiedziałam? Moim zdaniem lekarz tak nie powinien wyjeżdżać na dzień dobry! Poza tym później facet trochę przystopował i raczył zajrzeć na wyniki badań, szkoda tylko, że oglądanie rezonansu na płycie to dla niego taki problem i zawsze trzeba dysponować wynikami rezonansu na kliszy. Poza tym facet nie rozumie i nie słucha co mówi do niego pacjent, bo ja mu tłumaczyłam, że mi nie chodzi o leczenie bólu, tylko o wyleczenie powikłań pooperacyjnych, a facet ciągle stał przy swoim, że może mnie zoperować, ale to nie usunie mi bólu itp. A mi nie chodziło o leczenie bólu, tylko o to, że przez powikłania pooperacyjne mam problemy z chodzeniem, odejmuje mi nogi, mam problemy z trzymaniem moczu i kału itp. Poza tym pan doktor ma super teorie, tylko szkoda, że to nie jest zgodne z rzeczywistością, ponieważ chciał mi wmówić, że moje kłopoty z chodzeniem itp. są od bólu, szkoda tylko, że mój ból pojawił się mniej więcej w 2000r., a kłopoty z chodzeniem są od czerwca 2010r., ponieważ to jest spowodowane błędem lekarza podczas operacji, gdzie lekarz zrobił ze mnie kalekę, co potwierdzają badania i opinie ponad 10 lekarzy, poza tym moje komplikacje pojawiły się od razu po operacji, więc kłopoty z chodzeniem itp. nie są od bólu, poza tym jakby kłopoty były od bólu, to przecież miałabym te kłopoty od ponad 10 lat. A ja po prostu mam problemy z chodzeniem itp. z powodu błędu lekarza i zepsutej operacji, a chciałam po prostu, żeby naprawiono to co zepsuto. Ale operacji się nie doczekałam i musiałam jechać aż do Warszawy. Poza tym niby to taki wykształcony lekarz i w ogóle a jak oglądał wyniki badań, to nie zauważył w wynikach z rezonansu, że zebrała się duża ilość ropy w kręgosłupie w miejscu operacji (wymiary ok. 7 cm na 4cm). Jakbym nie trafiła na czas do porządnego lekarza, to mogłabym nawet umrzeć! Nie wiem co to za lekarz, ale nawet 25-26letni lekarz, który dopiero co dostał dyplom ukończenia medycyny, bez specjalizacji, umiałby rozpoznać ropę na badaniu! Jak dla mnie to trzeba tego lekarza omijać z daleka, bo można przez niego umrzeć, nie umie nawet rozpoznać choroby na wyniku badań i olewa, że ktoś ma np. duże ilości ropy w organizmie, widocznie pan doktor chciał mnie skazać na bardzo nieprzyjemną śmierć. A poza tym nie zauważył paru innych rzeczy, które trzeba by zoperować, a inni neurochirurdzy to zobaczyli na badaniach, a to coś świadczy o tym lekarzu

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Zastanawiam się jak tacy ludzie, jak lekarz Cichoński może pomagac pacjentom? Zero profesjonalizmu, zero empatii, zero pomocy. Płacąc ponad 100zł za wizytę, oczekuję chociaż rzetelnych konsultacji. Nie polecam z całego serca!

Sikorskiego 44A
65-520 Zielona Góra