lekarz Krzysztof Borowiec

Neurochirurg

Dziękuję za naprawienie mojego kręgosłupa :) Ostra rwa kulszowa porażenna, Pan doktor Borowiec pozbawił mnie przewlekłego bólu i przywrócił radość życia. Jak wspaniale jest obudzić się bez bólu. Dziękuję!!! Marcin, Leszno

Pan doktor naprawił mi kręgosłup. Miły, konkretny, rzeczowy. Na zajączka 2020 roku dostałam brak bólu :) jestem dozgonnie wdzięczna za dobrą robotę.

Specjalista na "medal",dobry człowiek. Polecam,polecam i jeszcze raz polecam. Wielkie DZIĘKI doktorze!!!

Byłem pierwszy raz u tego lekarza i ostatni. Wizyta prywatna 200 zł i wiem tyle ile wiedziałem przed wizytą.Wszystkie pytania z mojej strony zakończone odpowiedzią "możliwe"Żadnej pomocy poza pytaniem tniemy?Nie polecam więcej powiedzą rehabilitanci.

Po pierwszej wizycie poczułam ze ktoś mi ufa i wierzy w mój ból, już 3 lata chodze po lekarzach i nikt nie umie mi pomoc ani nie chce się zainteresować. pierwszy raz od tak długiego czasu poczułam zainteresowanie

Cudowny lekarz jak i człowiek. Odkąd tylko trafiłam do Niego na konsultacje czułam zainteresowanie moim stanem zdrowia. Po operacji również przyjeżdżał lub dzwonił. Przemiły człowiek, kompetentny lekarz. Dzięki Niemu uwierzylam, że są jeszcze lekarze z powołania. Dziękuję Panie Krzysztofie 😄 jest Pan wielki 😄

Lekarz godny polecenia. Uprzejmy i kompetentny. Przyjmuje w Zielonej Górze na ul. Podgórnej. Jeszcze raz serdecznie polecam.

Wspaniały jako człowiek i jako specjalista,uprzejmy pomimo choroby do takiego lekarza idzie się z przyjemnąścią Wielka wiedza medyczna w swojej specjalizacji. POLECAM Z CAŁEGO SERCA KRZYSZTOFA BOROWCA WIELKI SPECJALISTA Przyjmuje również w Lesznie tam osobiście byłam w Poradni

Wspaniały jako człowiek i jako specjalista,uprzejmy
pomimo choroby do takiego lekarza idzie się z przyjemnąścią
Wielka wiedza medyczna w swojej specjalizacji.
POLECAM Z CAŁEGO SERCA
KRZYSZTOFA BOROWCA