Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Żory

dr n. med. Władysław Gaweł

ulica Sądowa 5
44-240 Żory

Pan Doktor "prowadził" moją ciąże. Dlaczego "prowadził"? Podstawowe badania takie jak morfologia i badanie moczu, które są w ciąży bardzo ważne miałam robione tylko 3 razy (w 10 tygodniu, 5 miesiącu i koniec 7 miesiąca). Zawsze od pana doktora słyszałam, że jest bez zastrzeżeń, a jakichkolwiek pytań bałam się po prostu zadawać, bo pan doktor sprawiał wrażenie, że jak ja w ogóle moge o takie oczywiste rzeczy pytać?! Kontakt - ...

lekarz Wiesław Koper

Rybnicka 65
44-240 Żory

Leżałam w szpitalu po terminie tydzień. Lekarz mówił mi co i jak, po badaniu wiedziałam czy mam rozwarcie czy nie. Co wyszło z badan tez mi powiedział. Lekarz jak lekarz ma pełno pacjentek, którymi musi się zająć. Miałam wrażenie że w szpitalu przebywa prawie 24h na dobę bo bardzo dużo go widywałam na wizytach. Jest stanowczy i bardzo konkretny. Powie co ma powiedzieć i tyle. Ja polecam :-)
Opinia dodana przez: Ewelina

dr hab. n. med. Bartosz Czuba

Ginekolog położnik, Specjalista USG

dentalspa clinic Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
al. Wojska Polskiego 3
44-240 Żory

Faktycznie nie jest to typ człowieka wylewnego, ale mi to odpowiada, bo nie należę do osób, które mają potrzebę uzewnetrzniania się ludziom wokół. Jest fachowcem, a to jest dla mnie bezcenne.

lekarz Bogdan Dobija

Ginekolog położnik, USG

Żory

Najlepszy ♥️♥️♥️ miły uprzejmy kompetentny pracowity, uwielbiam Pana doktora. Porządnie przebada nie tak jak inni lekarze. Polecam w 100%

lekarz Aleksander Ilski

NZOZ SONOMEDICO
Centralna 23b/1
44-240 Żory

Polecam Pana Doktora w 100%! Najlepszy ginekolog do jakiego miałam okazję trafić. Bardzo miły, wszystko dokładnie tłumaczy. Wszystkie trzy badania prenatalne były u Pana doktora i jestem zachwycona podejściem i wiedzą jaka ma Pan doktor.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Wojciech Mencel

Poradnia Zdrowia Psychicznego i Uzależnień
os. Sikorskiego 52 D
44-240 Żory

Lekarz prowadzący moje 2 ciąże . Bardzo dobry uprzejmy lekarz . Dodam że chodziłam do niego panstwowo i nie odczulam żadnej różnicy. Podejście miał bardzo dobre od początku do końca . Lekarz się mną interesował gdy wyczuł zagrożenie kierował do szpitala gdzie mogłam być pod stałą kontrolą . Jestem zadowolona i co najważniejsze mam zdrowe kochane dzieciaczki :) :)
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Włodzimierz Piaskowski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Szpital Miejski w Żorach

Żory

Musiałam skorzystać z usług tego Pana w żorskim szpitalu. Okazał się osobą o bardzo niskiej kulturze osobistej. Nie potrafił powiedzieć tak oczywistych słów, jak "Dzień Dobry", przedstawić się, rozmawiał ze mną siedząc tyłem. Już po takim wstępie byłam zaniepokojona. Badanie, które przeprowadzał było wyjątkowo "mało delikatne". Z powodu sposobu przeprowadzania badania zostało ono przerwane na moje żądanie. Informował zdawkowo i dopiero po moich pytaniach. W gabinecie zbudował taką atmosferę, że ...
Opinia dodana przez: mirmil

lekarz Grażyna Faruga-Drzęźla

Jarzębinowa 60
44-240 Żory

Łyżeczkowała moja żonę na żywca bez znieczulenia strasznie nie miła nie przyjemna samym wyglądem odstrasza zdecydowanie odradzam styczności z ta lekarka
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Stawros Damolidis-Gligurowski