mgr Hanna Polak-Zającmgr Hanna Polak-Zając - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Hanna Polak-Zając

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego (2001) który ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym, członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Ukończyłam całościowe szkolenie z psychoterapii ericksonowskiej w Polskim Instytucie Ericksonowskim (zaśw.nr 77), w którym szkolę się i superwizuję od 2003 roku. Instytut posiada rekomendację The Milton H.Erickson Foundation INC Phoenix, Arizona, USA oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego www.p-i-e.pl

Posiadam certyfikat Śląskiej Szkoły Psychoterapii (zaśw. nr 21), oraz ukończyłam całościowe szkolenie I stopnia w Szkole Trenerów Fundacji „Gniazdo” rekomendowanego przez Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Prowadzę psychoterapię indywidualną, terapię małżeństw i par. Pracuję z różnorodnymi grupami, prowadzę warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia.

Praktykuję od 2002 roku.

Spotkanie z drugim człowiekiem jest zawsze fascynujące i niepowtarzalne, gdyż każda osoba jest wyjątkowa i w każdej tkwią zasoby. Jako terapeutka i trenerka, pomagam w ich odkryciu i uruchomieniu, by można było wywołać upragnioną zmianę i w jak najlepszy sposób wpływać na swoje życie i na swoją przyszłość.

Od lat pracuję w nurcie psychoterapii psychodynamicznej, ericksonowskiej, korzystając również z psychoterapii systemowej, poznawczo-behawioralnej i krótkoterminowej strategicznej. Włączam również elementy psychodramy.

Niesamowicie profesjonalny psychoterapeuta. Przyszedłem z problemem lękowym, zakończyłem terapię jako inny człowiek. Z niesamowitym zaangażowaniem i serdecznością potrafiła wydobyć na światło dzienne nawarstwiane przez lata problemy oraz wspomagać mnie przy ich rozwiązaniu. Potrafiła otworzyć mnie i nauczyć lepiej rozumieć siebie i swoje emocje, potrzeby i możliwości. Bardzo polecam!!!

Bardzo polecam!!!

Urzekła mnie doskonała pamięć do szczegółów i wnikliwość, która pozwoliła rozłożyć na czynniki pierwsze ogromny problem nawarstwiający się przez lata. Rozmowa jak z przyjaciółką, która doskonale rozumie i zawsze można na nią liczyć. Bardzo bardzo bardzo polecam

Terapia małżeńska - Pani Hania pomogła nam uporać się z blokadą psychiczną w trakcie starania się o dziecko. Staraliśmy się o dziecko 8 lat. 3 miesiące po zakończeniu leczenia zaszłam w ciąże :)

Jest najlepszym psychologiem z jakim się zetknęłam. Ona pierwsza wyjaśniła mi co tak naprawdę się dzieje. DOstosowała terapię do moich osobistych potrzeb. Jest godna zaufania. Widać, że ma ogromną wiedzę i zna się na tym co robi. Skupia się na pacjencie.

Wyjątkowo ciepła osoba, wzbudza zaufanie, jest skupiona na kliencie i jego potrzebach.