Ginekolog Bielsk Podlaski

Szpital Powiatowy im. Rafała Czerwiakowskiego
Kleszczelowska 1
17-100 Bielsk Podlaski

Świetny specjalista, miły, uprzejmy, a przy tym poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu!

17-240 Bielsk Podlaski

Pan doktor prowadził moją ciążę. Jestem zadowolona. Jest to lekarz kompetentny, wie co robi... Wiele osób błędnie odczytuje jego sposób bycia. To prawda, że nie prawi komplementów, nie uśmiecha się i nie żartuję... Nie musi w ten sposób zdobywać pacjentek. To profesjonalista, do pracy podchodzi poważnie. Gdy leżałam na patologii ciąży w USK dzwoniłam do niego i mnie uspokajał i tłumaczył. Polecam.

17-100 Bielsk Podlaski

Pani doktor jest miła, uśmiechnięta, stara się rozładować atmosferę jeśli pacjentka jest zdenerwowana, badanie stara się przeprowadzać delikatnie. Polecam.

ulica Miodowa 8

Narutowicza 28