Ginekolog Brodnica

Ars Medica
Brodnica Aleja Leśna 1a
87-300 Brodnica

Pierwsza ciaza u dr Stuczynskiego i druga teraz tez.
Dzieki szybkiej interwencji i dobrej decyzji moj synek jest caly i zdrowy. Nie wobrazam sobie, ze mialabym chodzic do innego lekarza! Polecam!

Pierwsza ciaza u dr Stuczynskiego i druga teraz tez.

Opinia dodana przez: Monika

al. Leśna 1a
87-300 Brodnica

Odbyłam pierwszą wizytę w życiu u tego ginekologa. Doktor wykonał szczegółowy wywiad wstępny i przeprowadził wszystkie badania z delikatnością i wszystko opisywał co w danym momencie robił. Sam zapytał się czy chcę by przebadał piersi. Bardzo taktowny, opanowany, potrafi spokojnie wytłumaczyć, udzielić informacji na wszystkie pytania, daje poczucie bezpieczeństwa. Jestem bardzo zadowolona z wizyt - widać, że to lekarz z powołania i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

Opinia dodana przez: Natalia

ul. Piwna Brodnica
87-300 Brodnica

Moim zdaniem ten lekarz jest z powołania nie z przypadku i kobieta która nie zna się na żartach to będzie miała odmienne zdanie po wizycie gdyż doktor ma specyficzne poczucie humoru dla mnie to jest zaleta a nie wada

Brodnica

DROGA P.DOKTOR ,DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ZA KILKANAŚCIE LAT OPIEKI,WYROZUMIAŁOŚCI I ZA DOBRE SŁOWO ,KIEDY TEGO POTRZEBOWAŁAM.P.DOKTOR JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA ,WRAŻLIWA NA CZYJĄŚ KRZYWDĘ I CIERPIENIE ,CZEGO OSOBIŚCIE DOŚWIADCZYŁAM .POLECAM GORĄCO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kościelna 4
87-300 Brodnica

Bardzo polecam,pełen profesjonalizm,uprzejmość. O Pani doktor mogę mówić w samych superlatywach. Prowadziła moją ciążę,więc wiem co mówię:) moja córcia ma już 4 lata,a ja wciąż korzystam z usług Pani doktor.

dr Hanna Rutkowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Brodnica

Jakim cudem ta kobieta jest lekarzem? zero pojęcia o niczym, w dodatku chamska i krnąbrna. Absolutnie nie powinna pracować z ludźmi!

Opinia dodana przez: Martyna

Waryńskiego 41