Ginekolog Brzeg

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinet Okulistyczny Barbara Duber
ks. Popiełuszki 10 lok. 4
49-300 Brzeg

Witam wspaniały specjalista:) Prowadził moją ciąże naprawdę doskonały fachowiec:) Urodziłam zdrowego synka bez żadnych komplikacji :) Polecam

Jana Pawła II 12 lok. 3
49-300 Brzeg

Najlepszy ginekolog na jakiego w życiu trafiłam,jego trafna i szybka diagnoza i operacja którą wykonał uratowały mi życie,dr Siennicki zlekceważył wyniki i rozwijającą się chorobę,powiem jedno z dala od dr Siennickiego i dr Schwabauer...dr Kotuła w 100%TAK!!!!!

Piastowska 2
49300 Brzeg

Mam doświadczenie w innych miastach. Nie korzystałam nigdy z usług prywatnych jeśli chodzi o ginekologa, ale wydaje mi się, że to co dzieje się w Brzegu nie należy do przyjemnych. Czasy, w których żyjemy to nie średniowiecze, a pieniądze, które otrzymują szpitale na wyposażenie, nie sa chyba zbyt dobrze godpodarowane. P. Żak przyjmuje w BCM iii wygląd oraz funkcjonalność sprzętu zostawia naprawdę wiele do życzenia. Pacjentka nie ptrzymuje nawet zdjęcia z USG, co w innych miastach jest standardem jeśli chodzi o placówki publiczne. Doktor Żak bardzo długo trzyma pacjentkę w gabinecie. Jeśli chodzi o badanie, to jest ono nieco bolesne. Zadając pytanie, nie można otrzymać rzeczowej odpowiedzi.

Opinia dodana przez: JM

Poradnia ,,K''
ul,Trzech Kotwic, Brzeg
Brzeg

Serdecznie polecam Panią Elżbiete Polecińską !! Bardzo uprzejma i życzliwa Kobieta . Zazwyczaj stersuje się przed wizytą ginekologiczną a u Pani Elżbiety wcale . Robi dokładnie badanie i delikatne.

49-300 Brzeg

lekarz jest bardzo kompetenty lecz robi tylko tyle co pozwala mu nfz niewiele daje od siebie lecz duży plus z badaniami nigdzie nie trzeba chodzić wszystkie badania robione są na miejscu

Gabinet logopedyczny - umowa z NFZ
ul. Trzech Kotwic 11b, Ipiętro