Ginekolog Brzeziny

Dr Ruta jest moim lekarzem od 8 lat. Zawsze cierpliwie i serdecznie tłumaczy mi moją chorobę i metody jej leczenia. Gdy w ciąży dzwoniłam do niego z różnych powodów ( czasami jak się okazywało bagatelnych ), nigdy mi nie odmówił pomocy. Nie zawsze też brał w takich sytuacjach pieniądze. Siedziałam w prywatnym gabinecie, doktor wyjaśniał mi mój problem, tracił czas i nie musiałam płacić za wizytę. Miły, sympatyczny, konkretny i zawsze uśmiechnięty!Poleciłam dr swoim znajomym i były zadowolone!!!

Ul. Tulipanowa 8

95-060 Brzeziny

Czy ktoś leczył sie może u tego lekarza , byłam raz dopiero ale chciałabym sie coś wiecej dowiedzieć, wiem że przyjmuje w środy na Tulipanowej w Brzezinach i podobno ma dużo pacjentek , prosze o opinie, sprawia dobre wrażenie , no ale co można powiedzieć po jednej wizycie i to było tylko badanie cytologiczne.

Henryka Sienkiewicza 87
95-060 Brzeziny

Ja polecam Pana Doktora. Planowane cesarskie cięcie z powodu ułożenia pośladkowego przebiegło bez komplikacji. Doktor doskonale mnie oczyscil. Ból wyjątkowo szybko minął po 24 h. Naprawił mi bliznę po poprzednim cięciu. Jestem bardzo zadowolona ze udało mi się trafić na Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Marzena

Sienkiewicza 6