Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Ginekolog Brzozów

Grzegorz Stabryła

Brzozów

Bardzo miły i sympatyczny lekarz,utrzymuje świetny kontakt z pacjentem, poświęca tyle czasu ile potrzeba.Polecam :)
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Anna Wojnowska-Kolasa

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
ul. Mickiewicza 22
36-200 Brzozów

Bardzo sympatyczna , przyjazna, szczera i inteligentna kobieta. Nie zbywa pacjenta , oraz odpowiada bardzo wyczerpująco i kompetentnie na wszystkie pytania nawet te najbardziej żenujące . Calkowity koszt wizyty to 120 zł ( cytologia, badanie ginekologiczne oraz badanie piersi). Polecam gorąco! Wg . mnie to najlepszy lekarz- ginekolog w rejonie Sanok-Brzozów.
Opinia dodana przez: moniska19854

lekarz Tadeusz Belina

Ginekolog położnik, Ginekolog

Brzozów

Po długim leczeniu u pana doktora, udało mi się zajść w ciążę. Badanie HSG wykonane przez doktora ku mojemu zaskoczeniu było bezbolesne i wspominam je dobrze. Każda wizyta była bez stresu i skrępowania. Opinie wystawiam po kilkunastu wizytach w gabinecie doktora, bo takie "doświadczenie" pozwala na wystawienie rzetelnej opinii.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Renata Waszczuk

gabinet ginekol-polozniczy
mickiewicza 9
Brzozów

Polecam! Przez 16 lat chodziłam do niewłaściwych ginekologów, żałuję że tak późno trafiłam do Pani doktor. Ale lepiej późno niż wcale. Uratowała moje zdrowie. Na oddziale czułam się zaopiekowana jak przez własną mamę. Wspaniały i kompetentny lekarz! Jestem wierna od prawie dwóch lat!
Opinia dodana przez: Marta

Beata Kot

Ginekolog, Ginekolog położnik

Brzozów

Jestem pacjentką p. doktor od niedawna, ale nie chciałabym już innego lekarza. Pani Doktor przeprowadziła u mnie z sukcesem operację, mogłam obserwować jej pracę w szpitalu- to człowiek , który zawsze słuchał pacjentek, zastanawiała się jak pomóc, nic nie było 'na odwal się", bardzo pilnowała swoich pacjentek. Jest skromna i miła, ma niesamowite wyczucie i patrzyła na człowieka kompleksowo, kompetencje bez zarzutu. Widać, że bardzo jest oddana swojej pracy, nie ...

lekarz Agata Długosz

Ginekolog, Ginekolog położnik

Brzozów

Idąc do lekarza wszyscy potrzebujemy intymności, Niestety w prywatnym gabinecie pani doktor drzwi są tak nieszczelne że pozostałe pacjentki słyszą dosłownie wszystko siedząc na korytarzu. I nie jest to miła osoba.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Andrzej Piotrowski

ulica Kołowa 40
36-200 Brzozów

Nie rzycze zadnej Pani tego Lekarza. Nastraszył zone jak była potwierdzic ciąze ze ciąza jest nieprawidłowa ze zarodek sie nieprawidłowo rozwija! oczywiscie była na fundusz. Zona była za tydzien u innego lekarza wszystko jest prawidłowo. Odradzam tego lekarza wart pogardy!!! takich lekarzy ie powinno sie dopuszczec do pracy!!!

lekarz Andrzej Piotrowski

ulica Kołowa 40