Ginekolog Cieszyn

ulica Folwarczna 34
43-400 Cieszyn

Panu doktorowi mogę z czystym sumieniem wystawić bardzo dobrą opinię i polecić go innym pacjentkom.

Lekarz bardzo uprzejmy, z bardzo dobrym podejściem, tłumaczący wszelakie zawiłości związane z postawioną diagnozą.

Pan doktor prowadził moje obie ciąże z ...

Pan doktor prowadził moje obie ciąże z pozytywnym ich finałem.

Oby więcej takich lekarzy!

Opinia dodana przez: Anna

Specjalista
Sienkiewicza 1
43-400 Cieszyn

Profesjonalista w każdym calu. Prowadził moją pierwszą ciążę, teraz drugą. Jest bardzo cierpliwym lekarzem, odpowiada na wszelkie pytania, jest delikatny przy badaniu. Nie poszłabym do innego specjalisty.

Opinia dodana przez: Monika

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Filasiewicza 3A
43-400 Cieszyn

Witam. Pana Rutkowskiego polecam wszystkim kobietom, profesjonalny,sympatyczny,wie dobrze co robi. Niesamowity zartownis

Mennicza 40
41-902 Cieszyn

Delikatny, miły, profesjonalny. Polecam.

Delikatny, miły, profesjonalny. Polecam.

Opinia dodana przez: stats esterkaciach

Głęboka 20

130 zł to koszt badania z usg w ciąży,
czasami wydaje mi sie, ze Pani doktor jest przewrażliwiona i troche przesadza, ale wkońcu to ona jest lekarzem i zna się na tym co robi.
Jest bardzo uprzejma, wszystko dokładnie ...

130 zł to koszt badania z usg w ciąży,
Jest bardzo uprzejma, wszystko dokładnie wyjaśnia i poswięca pacjętkom wiele czasu.
Minusem bywają kolejki w poczekalni, ale to zależy na jaki dzień się trafi.
Ogólnie bardzo polecam.

lekarz Barbara Rutkowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Cieszyńskie Centrum Medyczne
Filasiewicza 3a
Cieszyn

Cudowna Pani Doktor! Uśmiechnięta, przyjazna, serdeczna! W gabinecie Pani Doktor panuje miła atmosfera, gdyby nie choroba, która nas tam sprowadza - chętnie by się tam wracało. POLECAM!

Opinia dodana przez: Aurelia

Ambulatorium z Izbą Chorych
Bolesława Chrobrego 2
43-400 Cieszyn

Dzięki temu Panu żyję i mam 26 lat :) podczas porodu pępowina zawinęła się wokół mojej szyi. Sprawna i szybka ręka pana doktora mnie uratowała :)

Opinia dodana przez: Wojciech

NZOZ - Centrum Medyczne
Frysztacka 20
43-400 Cieszyn

Polecam :) chodze do niego od 7 lat, prowadził moja ciążę i jest na prawde kompetentny, ma doświadczenie i dużą wiedze, bez skłonności do przesady, nie rozczula sie nad błachostkami dlatego pewnie nie wszystkim przypada do gustu, konkretny ale delikatny, po prostu dobry lekarz tylko trzeba go sluchac a nie przemądrzać sie :D

Cieszyn

Wszystko profesjonalnie i dokładnie. Chodzę do Doktora z NFZ i jestem bardzo zadowolona. Prowadzi już moją drugą ciążę.

Opinia dodana przez: Anna

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej
Katowicka 49
43-400 Cieszyn

Ja nie powiem ani jednego złego słowa. Prowadził moją ciążę, jestem bardzo zadowolona. Mogę się zgodzić, że ma "specyficzny" charakter ale mi to nie przeszkadza.

Opinia dodana przez: l.e.a