Filtruj terminy

dr n. med. Tomasz Rutkowski

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Filasiewicza 3A
43-400 Cieszyn

bardzo dobry specjalista! Jest niezwykle sympatyczny, kulturalny grzeczny i bardzo delikatny. Ponadto jest uczciwy i od razu konkretnie mówi co i jak. W gabinecie stwarza takie warunki, żeby jak najmniej się krępować, szanuje kobiety. To bardzo ważne, przynajmniej dla mnie, za co Panu doktorowi Tomkowi serdecznie dziękuję. Wielu lekarzy, a zwłaszcza ginekologów - położników powinno się nauczyć od Pana doktora, jak należy postępować z kobietami, które mają problem, oczekują porady, ...

lekarz Andrzej Tomiczek

Ginekolog

NZOZ - Centrum Medyczne
Frysztacka 20
43-400 Cieszyn

Polecam 🙂! Lekarz godny zaufania. Bardzo dokładnie tłumaczy choroby i leczenie. Poświęca sporo czasu na wizycie. Praktycznie nie ma u niego kolejek. 😊

Michał Michalski

Ginekolog

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej
Katowicka 49
43-400 Cieszyn

Ja tylko napiszę tyle... mam nadzieję, że przy drugim porodzie nie trafię na zmianę tego Pana... po 12 godz. męczarni przy porodzie, stwierdził, że szybko idziemy na CC.Zero tłumaczenia NIC!!Od anestozjologa dowiedziałam się czemu taka decyzja.Zreszta pozdrawiam Pana Anestozjologa, bo bardzo miły człowiek. A Pana Michalskiego mam nadzieję, że nie zobaczę przy łózku porodowym. Ale mam jeden plus!! Dobrze mnie zszył;]

A jeszcze na marginesie... Panie Michalski proszę słuchać ...
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Adam Paluch

Specjalista
Sienkiewicza 1
43-400 Cieszyn

Profesjonalista w każdym calu. Prowadził moją pierwszą ciążę, teraz drugą. Jest bardzo cierpliwym lekarzem, odpowiada na wszelkie pytania, jest delikatny przy badaniu. Nie poszłabym do innego specjalisty.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Janusz Karbowniczek

Ambulatorium z Izbą Chorych
Bolesława Chrobrego 2
43-400 Cieszyn

Dzięki temu Panu żyję i mam 26 lat :) podczas porodu pępowina zawinęła się wokół mojej szyi. Sprawna i szybka ręka pana doktora mnie uratowała :)
Opinia dodana przez: Wojciech

dr n. med. Bogdan Zasada

Mennicza 40
41-902 Cieszyn

Delikatny, miły, profesjonalny. Polecam.
Opinia dodana przez: stats

lekarz Maria Manowska

Głęboka 20
Cieszyn

Kompetentna Pani Doktor, ma czas dla Pacjentki. Zachęca do zdrowego stylu życia i regularnego ruchu. Odpowiada na każde pytanie, widać, że posiada dużą wiedzę.

lekarz Barbara Rutkowska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Cieszyńskie Centrum Medyczne
Filasiewicza 3a
Cieszyn

Cudowna Pani Doktor! Uśmiechnięta, przyjazna, serdeczna! W gabinecie Pani Doktor panuje miła atmosfera, gdyby nie choroba, która nas tam sprowadza - chętnie by się tam wracało. POLECAM!
Opinia dodana przez: Aurelia

lekarz Grzegorz Tatar

ulica Folwarczna 34
43-400 Cieszyn

zarozumiały gbur!!!!!!! do tego chamski i bez wyrozumiałości!!!!!!!
Jak pracował w szpitalu w Cieszynie to robił łaske że sie przyjechało w trakcie porodu i przeszkodziło w ogladaniu serialu .Nie polecam takich specjalistów nie wolno dopuszczać do kobiet kóre będą rodzić ..zamiast pomóc to jeszcze dolewał oliwy do ognia swoimi niepowsciągliwymi komentarzami .
Wiem co piszę i powiem jedno
- kobieta która bedzie rodzić oczekuje wsparcia i szacunku
-a nie ...
Opinia dodana przez: rumcajs