Ginekolog Czarnków

Czarnków

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Specjalistyczna Praktyka Położniczo=Ginekologiczna
Radolinek 36
64-700 Czarnków

Pani Beata jest kobieta która wszystko wytłumaczy. prowadzi moja ciaze i jestem zadowolona,badania sa bezbolesne.:) Polecam Ja.

Czarnków

pierwsza ciąże prowadził mi ten lekarz i byłam bardzo zadowolona. opieka przez 9 m-cy super i dlatego teraz tez zdecydowałam się aby prowadził moja drugą ciążę. każdy ma inne wymagania, nigdy nikt nikomu nie dogodzi w 100% procentach.ale dla mnie to jest najlepszy lekarz jeśli chodzi o wielkopolskę, a z kilkoma miałam do czynienia.

lekarz Andrzej Polarczyk

Anestezjolog, Ginekolog położnik