Ginekolog Czeladź

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDILUX"
17 Lipca 12
41-250 Czeladź

Bardzo dobry specjalista, nie lekceważy żadnego problemu zdrowotnego.

Bardzo dobry specjalista, nie lekceważy żadnego problemu zdrowotnego.

41-253 Czeladź

Pani Doktor podchodzi do problemu CAŁOŚCIOWO, każdy symptom pozornie niezwiązany ze sprawami ginekologicznymi- z punktu widzenia medycyny może być istotny. To była moja pierwsza wizyta w niepublicznym gabinecie (zawsze leczyłam się u innej lekarki prywatnie) i pierwsza u pani doktor- zdecydowanie polecam. Dużo lepsze podejście do pacjenta niż "moja" dotychczasowa pani doktor, u której wizyta kosztuje 100zł. POLECAM ZDECYDOWANIE!

ulica 17 Lipca 8
41-250 Czeladź

dzisiaj po wizycie kamień spadł mi z serca :>wcześniejsze opinie pałały mnie wątpliwościami czy dobrze wybrałam pani jest sympatyczna nie musiałam się o nic prosić z badań atmosfera też na plus polecam !!!

Opinia dodana przez: Agnieszka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznictwa Otwartego "F-MED" Sp. z o. o. Sp.k
21 Listopada 12

Dziekana 3d/35