Ginekolog Czerwionka-Leszczyny

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Furgola 6
44-230 Czerwionka-Leszczyny

Swietny ginekolog zajmowałsię moją żoną przez całą ciążę w sposób fachowy.Jest bardzo uprzejmy i poświęca wiele czasu pacjentką

Nieplodnosc -leczenie nietrzymania moczu
Wolności 11
44-230 Czerwionka-Leszczyny

Na pewno godnny polecenia. Co do kompetencji i zaufania do wiedzy Dr Kluszczyka nie mam żadnych wątpiwości. To samo z wytłumaczeniem mi mojej choroby oraz całego procesu leczenia. Bardzo podobało mi się to, że w jednym miejscu mogłam zrobić wszystko - od badań, przez zabiegi, aż po cały proces leczenia, później monitorowania ciąży. TO naprawdę ułatwiało sprawę. Gabinet, w sumie wszystkie trzy, bardzo dobrze wyposażone, doktor uprzejmy :) ma swój charakter, ale jest naprawdę w porządku człowiekiem. Wszystkim dziewczynom, które jeszcze się zastanaawiają chciałabym powiedzieć, że nie ma na co czekać tylko jeśli macie jakieś problemy to polecam z całą odpowiedzialnością doktora Kluszczyka!

Opinia dodana przez: Zofia

Nieplodnosc -leczenie nietrzymania moczu