Ginekolog Dębno

Przyszpitalna Poradnia Położniczo- Ginekologiczna
ul.Kościuszki 58
74-400 Dębno

Chodzę do Pana Kramarczyka praktycznie od początku ciąży , po przykrym incydencie z Panią Jankowską poleciła go koleżanka i myślę, że to był bardzo dobry wybór ! Jestem aktualnie w 7 miesięcu ciąży a doktor 2 razy uratował moje maleństwo ,więc nie mam powodów do obaw. Co do powyższego komentarza , że "gburowaty" ... no ciężko mi się z tym zgodzić. Jest to chyba najmilszy i najbardziej kompetentny lekarz na jakiego trafiłam (a było ich kilku). Poza tym bardzo dokładnie zajmuje się swoimi pacjentkami , zleca wszystkie możliwe badania . Jeżeli pacjentka tego wymaga to wizyty co tydzień zapobiegawczo :) naprawde bardzo polecam !

Opinia dodana przez: J.

Waryńskiego 15
74-400 Dębno

Cudowna Pani doktor, kompetentna, życzliwa. Jej porady przynajmniej na mnie działają uspokajająco. Polecam :)

Kościuszki 17 lok. 109

Przychodnia Lekarzy Rodzinnych