Ginekolog Dzierżoniów

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " EWA CHRZANOWSKA, KRYSTYNA WOLAŃSKA, PAWEŁ CHRZANOWSKI S.C.
OS. TĘCZOWE 12A
58-200 Dzierżoniów

Czy przyjmuje szpitalu?.Nie znam ginekologów,wiem,że ten lekarz potwierdził diagnozę innego i lepiej niż poprzedni wyjaśnił wszystko,co dotyczy koniecznosci operacji.Gdyby przyjmował teraz w szpitalu poszłabym natychmiast,a tak się boję,zwłaszcza,że para wrocławskich ginekologów nie zgodziła się z opiniami tych naszych w Dzierżoniowie.Utknęłam więc,a już powinnam byc po operacji.Dr Chrzanowski jest rzeczowy i kompetentny.

Opinia dodana przez: pacjentka

Zwycięzców 2
58-200 Dzierżoniów

A ja nie byłam zadowolona.Oszukał mnie.Sprzedał mi 5 tabletek na lepsze nawilżenie pochwy za 50 zł.W domu otwieram a tam brakuje dwóch tabletek a na odwrocie opakowania naklejka "próbka nie do sprzedaży".Więcej do niego nie poszłam a prowadził moją ciążę bliźniaczą,za wizytę z usg kasował podwójnie bo to bliźniaki więc dwoje dzieci do pomiarów..

Opinia dodana przez: jola

Jerzy Kuczma

Ginekolog położnik, Ginekolog

Kopernika
ul.Kopernika 11h /I
58-200 Dzierżoniów

Lekarz godny polecenia. Mój 3 lekarz i stanął na piedestale. Jest przeuprzejmym czlowiekiem, ktory rzetelnie wytlumaczyl moj problem i od razu zareagowal :) Oby wszyscy lekarze mieli podobne podejscie :)

Opinia dodana przez: Agata

Dzierżoniów

dr prowadził moją ciążę, byłam zadowolona,

dr prowadził moją ciążę, byłam zadowolona,

ulica Miernicza 5
58-200 Dzierżoniów

Rzadko spotyka się tak dociekliwą i kompetentną osobę.

Rzadko spotyka się tak dociekliwą i kompetentną osobę.

NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie sp. z.o.o. - Szpital
ulica Cicha 1

Zwycięzców 2
58-200 Dzierżoniów

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dzierżoniowskie Centrum Specjalistyczne Dr Marioli Zawadzkiej"
ulica Piastowska 1

Kopernika 11h/c