Ginekolog Grodzisk Mazowiecki

Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pani Doktor godna polecenia w 100%. Jest moim ginekologiem od 2011 roku w Grodzisku Mazowieckim, aktualnie prowadzi moją pierwszą ciążę. Jest delikatna, skrupulatna, rzetelna, profesjonalna. Odpowiada na każde dręczące pytanie, wszystko szczegółowo wyjaśnia . Woli zapobiegać niż leczyć, zleca wszystkie potrzebne badania. Nie boi się skierować do poradni specjalistycznych w celu sprawdzenia ewentualnych zagrożeń popartych niezbyt dobrymi wynikami badań. Nie starszy pacjentek, mogę nawet stwierdzić, że jest swego rodzaju wsparciem.

Opinia dodana przez: Wiola

Traugutta 40
Grodzisk Mazowiecki

Wspaniały, kompetentny lekarz. Wszystko dokładnie wytłumaczy, dokładnie zbada, zleci badania. Prowadziłam u niego pierwszą ciążę i jestem w trakcie drugiej. Czuję się bardzo dobrze zaopiekowana i wiem, że jestem w dobrych rękach. Niczego nie bagatelizuje. Jest uważny i bardzo taktowny

Opinia dodana przez: Urszula

Kościuszki 4/6 lok. 11
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Prowadzę swoją ciąże u pana. Doktora i jestem bardzo zadowolona. Zawsze odpowi na każde moje pytanie, jeśli trzeba to wysyła na konsultacje i badania bez problemu. Jest to druga ciąża i tylko on jeden zainteresował sie tym dlaczego pierwszej nie donosiłam. Uważam że jest bardzo dobrym lekarzem.

Opinia dodana przez: aaa

Traugutta 40
Grodzisk Mazowiecki

100% fachowości, najnowsze wiadomości z zakresu ginekologji i położnictwa, możliwość "wygadania się"

WIML ul.Szaserów 128

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Rewelacyjny i fachowy lekarz . Doktor z prawdziwego zdarzenia . On jedyny dal mi nadzieje a bylam u wielu pseudo lekarzy.

Opinia dodana przez: anna

Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki

do dr Kretowicza chodzę od ok10 lat prywatnie, jeszcze będąc nastolatką wykrył u mnie powikłania płodności. Dzięki niemu teraz jestem w 39 tc!!! Gdy na początku ciąża była zagrożona od razu wysłał mnie do szpitala i zajął się mną tak jak tego oczekiwałam. Pan Piotr ma specyficzne poczucie humoru i do każdego podchodzi z dystansem, mimo to nie spotkałam się u niego z brakiem uprzejmości do mnie,nie miałam też nigdy wrażenia, że poświęca mi za mało czasu- wręcz przeciwnie sprawdzał na usg wsyztsko dokładnie i powoli, odpowiadał na moje pytania, zawsze pytał jak się czuje (również gdy w ciąży nie byłam). Gdy wg mnie coś się działo przyjmował mnie na usg między pacjentkami bez żadnej opłaty! Każdy ma jakiś charakter jednym pasuje drugim nie, dla mnie liczy się to jakim jest lekarzem. Lekarz ma leczyć, a nie przytulać i głaskać po główce mówiąc: bedzie dobrze. Ma być szczery, kompetentny i zaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla twojego przypadku. Polecam z całego serca!

Opinia dodana przez: Dorota25

05-822 Grodzisk Mazowiecki

Pani doktor prowadziła moją drugą ciążę i jestem zadowolona.Pani jest dość poważna ale to akurat nie powinno przeszkadzać,najważniejsze że wie co robi

lekarz Marek Śliwiński

Endokrynolog, Ginekolog położnik