Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Ginekolog Gryfice

ŚWIETNY LEKARZ. PROWADZIŁ MOJE DWIE CIĄŻE,OD 28LAT JEST MOIM GINEKOLOGIEM, A OD KILKU LAT RÓWNIEŻ MOJEJ CÓRKI KTÓRĄ ZNA PRAWIE OD POCZĘCIA (MOJA PIERWSZA CIĄŻA).ZAWSZE POLECAŁAM JEGO OSOBĘ MOIM ZNAJOMYM, CZĘŚĆ Z TYCH PAŃ JEST PACJENTKAMI DOKTORA GOLISZA.BYŁ I JEST ZAWSZE GDY GO POTRZEBA. DLA MNIE OSOBIŚCIE NIEOCENIONY AUTORYTET WSRÓD LEKARZY.

lekarz Teresa Czrnecka

spzzoz gryfice
72-300 Gryfice

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor. Nie udaje alfy i omegi, jeśli ma wątpliwości kieruje do odpowiedniego specjalisty. Przystępnym językiem przedstawia diagnozę, rozmawia z pacjentką, na wizytę poświęca potrzebną ilość czasu i choć zdarzają się "poślizgi" w przyjmowaniu pacjentek to uważam, że czas spędzony w poczekalni rekompensowany jest jakością usługi.

dr n. med. Teresa Bajorek – Czarnecka

Położna, Ginekolog położnik

Gabinet Ginekologiczny
72-300 Gryfice

Pragnę bardzo serdecznie podziękować Pani Doktor za pełne empatii podejście do pacjenta, za opiekę po zabiegu jak również za znalezienie czasu, aby pacjentowi udzielić właściwych informacji, kiedy jest pełen niepokoju i bólu. Pani Doktor- z wyrazami szacunku oraz życzeniami wielu sukcesów na niwie zawodowej jak i prywatnej, jeszcze raz dziękując za pełną zaangażowania postawę, Stanisława z Pogorzelicy.
Opinia dodana przez: Stanisława z Pogorzelicy

dr Mohamad Nabulsi

Ginekolog, Ginekolog położnik

Dąbskiego 9b
72-310 Gryfice

Dr Nabulsiego poznałam w dość trudnych okolicznościach - podczas mojego skrajnie przedwczesnego porodu. Mimo ze widział mnie pierwszy raz w życiu na oczy - jak nikt poświecił mi mnóstwo czasu, ale także empatii. Gdyby nie on, nie miałabym szansy na kolejne dzieci, nie mówiąc już o tym ze jego szybkie reakcje uratowały mi życie. Po przedwczesnym porodzie zostałam jego pacjentka. Przygotował mnie do ciąży, ale także poprowadził moja kolejna ciaze ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Jerzy Drewniak

Niepubliczny Zakład Stomatologicznej Opieki Zdrowotnej "STOMATOLOGIA - PROTETYKA"
Kościuszki 70B
72-300 Gryfice

Na pana Drewniaka złego słowa nie powiem, rzetelny, dokładny a do tego bardzo zabawny i „luźny” moja mama i siostry do niego chodziły i ja również postanowiłam i nie żałuję, polecam
Opinia dodana przez: Wiktoria

Marusz Bodnar

Niechorska 25b lok. 1
72-300 Gryfice

Bardzo,ale to bardzo kompetentny lekarz, miły,uprzejmy, wszystko po kolei nam wytłumaczył odnośnie choroby męża,co się działo w organizmie, dlaczego doszło do zgonu,nie popędza,nie pogania rodziny, wszystko krok po kroku objaśnia Daję Panu doktorowi 10 gwiazdek jakby tak można było
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Piotr Kacalski

Śniadeckich 38
72-300 Gryfice

Cudowny człowiek ! Leżałam w szpitalu na patologii ciąży ponad tydzień, Dr. Kacalski zrobił dla mnie bardzo dużo, gdyż byłam w kiepskim stanie psychicznym leżąc w szpitalu podczas Pandemii. Bardzo dużo mu zawdzięczam !
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Anna Błażejczyk

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Gabinet Endokrynologiczno Ginekologiczny Szczecin ul.Więckowskiego 2a/1
Kościuszki 70
Gryfice

Leczę się u Pani Doktor od lat i jestem bardzo zadowolona. To świetny specjalista, nie tylko ginekolog ale tez endokrynolog. Zawsze potrafiła mi pomóc. Umie słuchać i wszystko dokładnie tłumaczy. Mam do niej pełne zaufanie. Polecam!
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Jan Tomczyk

marsz. Piłsudskiego 9b lok. 6
72-300 Gryfice

Lekarz jak najbardziej godny polecenia, jednak sama musiałam się dopytywać co mi jest. Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie u ginekologa. Cieszę się że był to doktor Tomczyk.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Arkadiusz Szczupaczyński

72-300 Gryfice

Niestety myślałam, że to bardzo dobry lekarz przynajmniej takie wrażenie stwarzał kiedy trafiłam na niego przez pomyłkę i dosłownie ostatni raz w życiu mam nadzieje. Zero jakiej kolwiek rozmowy z pacjentem wytłumaczenia czego kolwiek. Podczas wizyty odniosłam wrażenie jakby jak najszybciej chciał odwalić swoją robotę i pozbyć się pacjentki. Jeżeli już stawia jakaś diagnozę to nawet nic o niej nie powie ani nie wyjaśni. Co również w jego przypadku okazało ...
Opinia dodana przez: Oliwia

lekarz Mariusz Bodnar