Ginekolog Hajnówka

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce

17-200 Hajnówka

Najlepszy lekarz ginekolog - położnik w Hajnówce. Polecam wszystkim kobietom spodziewającym się dziecka. Pan Doktor prowadził obie moje ciąże i obie zakończone sukcesem:)) Świetny kontakt, rzeczowość i proesjonalizm to główne atuty Pana Doktora.

Opinia dodana przez: emib100

Mała 12
17-200 Hajnówka

Doktor Wiesław Złotkowski to bardzo mądry i życzliwy człowiek.Bardzo jestem wdzięczna za skuteczne leczenie, pomoc-czasem w sytuacjach wydawałoby się beznadziejnych, także za sposób bycia zwyczajny i bez manier.

Opinia dodana przez: teresa

kraszewskiego 3
17-200 Hajnówka

Lekarz u którego podczas wizyty nie mam żadnego stresu.Jakby to był ktoś z rodziny, pomimo ze jest to zupełnie obca osoba. Prowadziła moja ciąże zagrożoną,minimalizując mój strach o dziecko, gdzie od innych słyszałam tylko komentarze ze niewiadomo co to będzie z dzieckiem. Wszystko sie zakończyło pomyślnie i mam zdrową córeczke. naprawde polecam.