Filtruj terminy

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Ginekolog Jarocin

lekarz Natalia Lesz

Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o.
ulica Szpitalna 1
63-200 Jarocin

Chciałbym bardzo PODZIĘKOWAĆ Pani doktor!!! Pełen profesjonalizm, uprzejma, poświęca dużo czasu dla pacjentów który tego potrzebują. Potrafi wytłumaczyć doradzić i przedewszystkim zna się na swojej pracy!!! Polecam NAPRAWDE BARDZO!!!! Widać że robi to Pani z powołania i świetne są tego efekty. Wyrazy szacunku dla Pani Doktor Natalii!!!

dr hab. n. med. Tadeusz Pisarski

Wrocławska 46 (Medicus)
63-200 Jarocin

jest super. od poczatku do niego chodze a teraz prowadzi moja ciaze. zdecydowanie polecam

lekarz Włodzimierz Budzyński

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jarocin Hllera 7
63-200 Jarocin

Pan doktor to bardzo przemiły lekarz, tak jak wspomnienia w komentarzach człowiek Anioł, wytłumaczył po kolei całe wyniki,I to bardzo zrozumiale, obdzwonil i wysłał tan gdzie trzeba dalej robić badanie. Widać że ma serce dla ludzi kochany człowiek napewno godny polecenia.

lekarz Iwona Udzik

Zapłocie 22
63-200 Jarocin

Nie polecam! Pani doktor nie obchodzi zdrowie ciężarnej kobiety.. popelnia błędy, ktore naprawiają później inne lekarzy, jest nieuważna. Prowadziła moją ciążę, ale kiedy byłam przez 3 dni w szpitalu to ani razu nie spojrzała w moją strone... a gdzie tam zapytać jak sie czuje.. nie przeznaczyła niezbędnych leków ponieważ nie uważnie spojrzała na wyniki.. dopiero jakiś czas później inny lekarz to zauważył.
Opinia dodana przez: Yulia Xj

lekarz Mirosława Sosińska-Walczak

Wrocławska 46 (Medicus)
63-200 Jarocin

Pierwszy raz pomylilam o miesiac date spotkania w publicznym osrodku zdrowia. Weszlam i okazalo sie, ze wizyte mam dopiero za miesiac. Pani doktor przebadala mnie bezplatnie i byla przy tym bardzo mila, nie dajac mi odczuc, ze pracuje nademna absolutnie za darmo. Oprocz fachowego i rzetelnego badania, nie czulam kompletnie spiecia (co wczesniej zawsze mi towarzyszylo). Nigdy nie krepuje sie zadawac nawet najbardziej wstydliwych pytan. Mam dwoje dzieci i kazda ...

lekarz Krzysztof Małecki

ulica Wrocławska 23
63-200 Jarocin

Bardzo dobry lekarz. Najlepszy w Jarocinie. Ciągle aktualizuje swoją wiedzę, lubi wyrażać swoją opinię i nie zawsze wpasowuje sie w gusta pacjentek. Ale ja z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Marta

prof. dr hab. n. med. Ewa Nowak-Markwitz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Sienkiewicza 14
Jarocin

Nie pojmuję, skąd te pozytywne komentarze... nie potrafię dobrego słowa powiedzieć w temacie tej pani! Oto moja historia: w grudniu mój ginekolog znalazł zmianę przy jajniku na ok 3 cm, dostałam skierowanie na markery nowotworowe, załamałam się, jestem pielęgiarką, wyobraźnia od razu podziałała... markery okazały się ok, ale poszłam się skonsultować do innej ginekolog prywatnie, potwierdziła diagnozę. Nie było tylko jednogłośne co to za zmiana... po 3 mies. miałam powtórzyć ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Katarzyna Zioło

Przychodnia "ESKULAP"
Ojca Serafina Niedbały 20

lekarz Alfred Marciniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDAN"
Wrocławska 38

lekarz Mirosława Sosińska - Walczak