Ginekolog Jarocin

Ginekolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

Zapłocie 22

Pani doktor jest bardzo dokładna,ona jedna wyjaśnila mi i zmobilizowala do
dalszego leczenia.Bardzo dziekuję.

Pani doktor jest bardzo dokładna,ona jedna wyjaśnila mi i zmobilizowala do
dalszego leczenia.Bardzo dziekuję.

Opinia dodana przez: dice

Wrocławska 46 (Medicus)
63-200 Jarocin

jest super. od poczatku do niego chodze a teraz prowadzi moja ciaze. zdecydowanie polecam

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jarocin Hllera 7
63-200 Jarocin

Rewelacyjny lekarz, przemiły człowiek , kompetentny , wzbudzający zaufanie , mający poczucie humoru oraz ogromna wiedzę . Najlepszy w Jarocinie . Polecam !

Opinia dodana przez: Kinga

Wrocławska 46 (Medicus)
63-200 Jarocin

Do Pani Doktor chodzę od 4 lat i jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Polecam wszystkim!!!

prof. dr hab. n. med. Ewa Nowak-Markwitz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Sienkiewicza 14
Jarocin

Wspaniała kobieta, wykształcona, profesjonalna, bardzo konkretna i przede wszystkim zaangażowana w to co robi. Jedna z najlepszych ginekologów onkologów w Polsce.
Nigdy nie owija w bawełnę! Zawsze natychmiastowo rozwiązuje wszelkie wątpliwości i znajduje najlepsze dla pacjentki rozwiązania!
Prowadziła ...

Prowadziła moją pierwszą ciąże bardzo dokładnie więc przy kolejnych na pewno również skorzystam z jej gabinetu.

Opinia dodana przez: Natalia

ulica Wrocławska 23
63-200 Jarocin

Pan doktor za badanie w prywatnym gabinecie bierze 150 zł!!! Wychodzisz i dalej nic nie wiesz. Kompleksowo zbada, stara się być uprzejmy, choć pamiętam go z porodówki w jarocińskim szpitalu i już taki uprzejmy nie był. Poleciłabym panu doktorowi długie wakacje, żeby wrócił do pracy z nową energią. Nie jest wart tych pieniędzy w mieścinie, która ma 26 tys. ludzików. Odcina kupony, nie daje z siebie zbyt wiele. I bywa opryskliwy. Niestety.

Opinia dodana przez: Anna Maria

Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o.
ulica Szpitalna 1

dr n. med. Aleksandra Stznkiewicz