Ginekolog Kostrzyn Nad Odrą

Prywatny Gabinet Lekarski
Fabryczna 1
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Według mnie rewelacyjny lekarz. Kompetentny, konkretny, a jednocześnie empatyczny i bardzo miły. Dobra atmosfera, przez co stres związany z wizytą ulega zmniejszeniu. Można porozmawiać bez skrępowania. Lekarz na poziomie, wielu lekarzy powinno brać przykład, a służba zdrowia wyglądałaby inaczej.

Piastowska 7
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Wszystko ok., tylko przeznacza pacjentce za mało czasu. Biega i nie wie, za co się złapać, bo na korytarzu czeka już kolejna pacjentka. Wszystko odbywa się za szybko.

os. Mieszka I 34
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Super kobieta prowadzi moją drugą ciążę konkretna nie mam zastrzeżeń miła fach ma w ręku poza ciążą również chodziłam na wizyty i również nigdy nie mialam złej opini co do Pani doktor.w czasie ciąży zawsze odbiera telefon nawet na urlopie uspokoi doradzi co powinno się zrobić wrazie czego naprawde polecam

Kostrzyn nad Odrą

Uratował życie moje i córki, kiedy zanikla praca serca. Konkretny fachowiec- lekarz z powołania. Podczas ciąży niejednokrotnie dzwoniłam ze swoimi obawami o różnych porach dnia -zawsze rozwiał moje wątpliwości, można liczyć na jego pomoc.

Opinia dodana przez: N7

Przychodnia Rodzinna "REMEDIUM"
Jagiellońska 2

Wydaje sie mily ale dopuki o nic nie zapytasz to sam nic nie wytlumaczy

Wydaje sie mily ale dopuki o nic nie zapytasz to sam nic nie wytlumaczy

Niepodległości 6B
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Nie polecam Pana doktora.
Bez podejscia do kobiety, która straciła dziecko przed momentem
Miałam porostu pecha, że przyjmował mnie na oddział Pan doktor. Dzięki Bogu zabieg wykonywał inny lekarz profesjonalista

Nie polecam Pana doktora.
Bez podejscia do kobiety, która straciła dziecko przed momentem

Gabinet Lekarski

Kostrzyn nad Odrą

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kolejarz"
Solidarności 2

Ośrodek Dializ nr 11 w Kostrzynie nad Odrą