Ginekolog Kraśnik

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny. # 1

dr n. med. Andrzej Wróbel

Ginekolog położnik, Ginekolog

23-200 Kraśnik

Obecnie jestem w trzecim miesiącu ciąży. Szczęśliwie trafiłam na Pana Andrzeja i w końcu wierzę że donoszę ciążę. Wcześniej się to nie udawało. I nikt nie był w stanie powiedzieć dlaczego. Obecnie już staram się o tym nie myśleć. Wiem, że jestem w dobrych rękach. Oprócz ogromnego wsparcia mojego męża mam też wsparcie dra Wróbla. Trzymajcie kciuki. A dla kobiet które jeszcze szukają dobrego lekarza- idzcie do dra Wróbla. Sprawdźcie po prostu jaki jest. Zobaczycie, że serce Wam podpowie że to waściwy lekarz.

Opinia dodana przez: Luiza
Wolny termin: 26 Cze o 15:30. Sprawdź inny. # 2

23-200 Kraśnik

Bardzo dobry lekarz z długoletnim stażem.
Przyjmuje na NFZ w przychodni na Rumiankowej, wtorki, środy i piątki po 16 nastej.

Bardzo dobry lekarz z długoletnim stażem.

Opinia dodana przez: Kate

23-200 Kraśnik

Witam serdecznie. W dniu wczorajszym byłam pierwszy raz u Pana Doktora. Tak naprawdę nie miałam możliwości się zapisać więc poszłam po prostu na oddział. Oczywiście Pan doktor znalazł chwilę i dla mnie. I jest jedno wazne słowo, które go opisuje: niezwykłą dokładność. Po każdym jego słowie widać wiedzę jaką posiada. Zaufałam mu. Dobrze się czułam przy nim. Zrobił mi usg, ponieważ u innego lekarza wyszło mi że mam mięśniaki i chciałam się dowiedzieć u innego źródła czy to co poprzedni lekarz mi przepisał jest w porządku. Skonczyło się na tym że będę leczona zupełnie inaczej. I wiem że jestem w dobrych rękach. Chciałabym opisać tu przebieg całej wizyty, która naprawdę trochę trwała, ale miejsca nie starczy ;). Polecam każdej niepewnej kobiecie :)

Opinia dodana przez: Elżbieta

Kompetencje:
- precyzyjnie diagnozuje schorzenia,
- posiada szeroki zakres wiedzy z zakresu ginekologii i położnictwa,
- rzetelnie planuje terapię,
- profesjonalnie wykonuje zabiegi i operacje ginekologiczne.
Tłumaczenie choroby i leczenia:
- tłumaczy w jasny, zrozumiały sposób,
- wymienia wszystkie ...

Kompetencje:
- precyzyjnie diagnozuje schorzenia,
- posiada szeroki zakres wiedzy z zakresu ginekologii i położnictwa,
- rzetelnie planuje terapię,
- profesjonalnie wykonuje zabiegi i operacje ginekologiczne.
Tłumaczenie choroby i leczenia:
- tłumaczy w jasny, zrozumiały sposób,
- wymienia wszystkie możliwe sposoby leczenia danego schorzenia,
- proponując określony rodzaj terapii uzasadnia własne stanowisko w tej sprawie oraz wyjaśnia dlaczego należy zrezygnować z innych sposobów leczenia.
Kompleksowość podejścia:
- doktor Grzegorz Polak prezentuje wysoki poziom kultury osobistej,
- uczciwość i szczerość lekarza można zauważyć już od pierwszych wizyt w gabinecie,
- potrafi pocieszyć w najbardziej dramatycznej sytuacji,
- delikatność doktora sprawia, że badanie jest przyjemne, niemalże nieodczuwalne,
- do pacjentki odnosi się z szacunkiem,
- swoją postawą budzi zaufanie.
Uprzejmość: miły, życzliwy, sympatyczny.
Ilość poświęconego czasu:
Życie lekarza to ciągła, nieustająca praca, z tego co zauważyłam pacjentkom poświęca średnio od 10 do 20 minut, poświęcony czas zależy zapewne od rangi problemu, z którym zgłaszają się.
Godny polecenia:
Doktora Grzegorza Polaka polecam szczególnie młodym kobietom, które zamierzają po raz pierwszy w życiu udać się do ginekologa oraz wszystkim innym paniom, które czują lęk przed badaniem.

Opinia dodana przez: Agnieszka

23-210 Kraśnik

Doskonały lekarz!!! Dokładny i rzeczowy.

Doskonały lekarz!!! Dokładny i rzeczowy.

lublin
Sądowa 12

Polecam, fakt był lekko nieuprzejmy ale tylko na początku, bardzo kompetentny
Poświęca tyle czasu ile trzeba pierwsze moje badania trwały ponad 1.20h zrobił wszystkie badania polecam i zachwalam, dr Mazura

Polecam, fakt był lekko nieuprzejmy ale tylko na początku, bardzo kompetentny

Opinia dodana przez: Iwona

23-200 Kraśnik

Przychodnia Fabryki Łożysk Tocznych-Kraśnik S.A.
ulica Fabryczna 6
23-210 Kraśnik