Ginekolog Krosno Odrzańskie

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Rehabilitacji mgr Jolanta Szajkowska
Srebrna Góra 1F
66-600 Krosno Odrzańskie

Podpisuję się pod wypowiedziami poprzedniczek-super człowiek i świetny fachowiec.Dzięki niemu oswoiłam się ze swoją dolegliwością i wiem ,że jestem w najlepszych rękach w drodze do pełni zdrowia.Polecam na 100%!!!

Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Jolanta Kolano

Ginekolog położnik, Lekarz medycyny pracy

Moniuszki 12 lok. 2
66-600 Krosno Odrzańskie

Bardzo miła Pani. Można się czuć swobodnie. Profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Polecam

Parkowa 3
66-600 Krosno Odrzańskie

Świetny lekarz, bardzo pomocny i kompetentny a przy tym dobry, pozytywnie nastawiony człowiek. Naprawdę godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: Monika

Moniuszki 12 lok. 2
66-600 Krosno Odrzańskie

Bardzo wulgarny i chamski lekarz potrafi tak ublizać rodzilam przy nim pierwsze dziecko szok prosilam boga zeby bylo po wszystkim caly porod wyzywał jak się dało strzeżcie sie kobiety!!

Krosno Odrzańskie

Nowy Szpital Powiatu Krośnieńskiego Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne Krosno Odrzańskie
ulica Piastów 3