Ginekolog Kudowa-Zdrój

Mickiewicza 41
58-310 Szczawno-Zdrój

Profesjonalny i kompetentny lekarz, ma b.dobre podejście do pacjenta i poświęca mu dużo czasu, potrafi tłumaczyć chorobę i sposób jej leczenia, bardzo miły i uprzejmy. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Maria

Lądek-Zdrój

Fantastyczny lekarz!!! Byłam już u różnych lekarzy ale żaden nie okazał się tak konkretny i sympatyczny, polecam.

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Sudeckie Centrum Kardiologiczno-Angiologiczne - Polanica-Zdrój
Jana Pawła II 2
57-320 Polanica-Zdrój

Naprawdę polecam. Mam porównanie ponieważ do doktora trafiłam gdy byłam w ciąży z 2 dzieckiem. Ciąża była od początku zagrożona a jednak się udało. Teraz moja córcia ma już 16 miesięcy.

ul. Adama Mickiewicza 8a

lekarz Jerzy Staszyński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Stokrotek 17
57-540 Lądek-Zdrój

Jest lekarzEM ktÓry spełnił moje oczekiwania,budzącym zaufanie.Ma czas dla pacjenta.POLECAM.

Kamienna 4
57-320 Polanica-Zdrój

Super lekarz! Miły, troskliwy, kompetentny i zatroskany! Zawsze dokładnie opowiadał co widać na usg (nie trzeba było pytać, dopytywać), dopytywał o ewentualne dolegliwości ciążowe, służył pomocą i radą.

Opinia dodana przez: Kasia

Buczka 36
57-350 Kudowa-Zdrój

super ginekolog jest miła i spokojnie wyczerpująco wszystko wytłumaczy jest niesamowita ma dobre podejście do pacjentki mam do tej lekarki ogromne zaufanie prowadziła moje ciąże.Rodziłam dwa razy przy niej i czułam się bezpieczna i nie za pieniądze ani żadne prezenty.Mogę wiele dobrego powiedzieć o tej wspaniałej i wyrozumiałej lekarce.Polecam każdej kobiecie,

lekarz Tadeusz Tułacz

Anestezjolog, Ginekolog położnik