Filtruj terminy

Ginekolog Lądek-Zdrój

lekarz Teresa Sikorska

Buczka 36
57-350 Kudowa-Zdrój

uwaga, zwracam się z prośbą do pacjentek, które prywatnie przychodziły do gabinetu pani doktor w I kwartale 2014r. poszukuje zwłaszcza pacjentki z 3-4 dzieci (tablice rejestracyjne ząbkowice śląskie) która ok marca 2014r. była w zaawansowanej ciąży.
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Tadeusz Tułacz

Ginekolog położnik, Anestezjolog

ESKULAP
Turystyczna 13
57-350 Kudowa-Zdrój

Lekarz według mnie konkretny i takich ludzi zdaje mi się lubi.Pomógł mi w trudnych chwilach zdrowotnych ,dzięki jego interwencji i dociekliwości ,mam radość posiadania dzieci.Inni lekarze stwierdzali że" tylko bozia wie ,czemu straciła pani ciąże "On natomiast tak nie odpowiedział mi i skierował na odpowiednie badania.Nie odsyła pacjenta w potrzebie.Za to mu będę wdzięczna do końca.POLECAM
Opinia dodana przez: Ala

Kamienna 4
57-320 Polanica-Zdrój

Nie jestem juz pacjentka tego lekarza, ale to Jemu zawdzieczam to, ze 32 lata temu urodzilam zdrowa coreczke przy skomplikowanym porodzie. To wysokiej klasy specjalista i dobry czlowiek. Wtedy nie bylo super aparatury. Byly trudne warunki. A jednak Jego szybka decyzja i profesjonalizm pozwolila zebym cieszyla sie z przyjscia na swiat mojego dziecka. Musze dodac, ze wiele osob uprzedzalo mnie, ze moja corka w wyniku tego rodzaju porodu moze miec ...
Opinia dodana przez: Barbara L.

lekarz Zenon Zienkowicz

Mickiewicza 41
58-310 Szczawno-Zdrój

Profesjonalny i kompetentny lekarz, ma b.dobre podejście do pacjenta i poświęca mu dużo czasu, potrafi tłumaczyć chorobę i sposób jej leczenia, bardzo miły i uprzejmy. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Maria

Ginekolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Sudeckie Centrum Kardiologiczno-Angiologiczne - Polanica-Zdrój
Jana Pawła II 2
57-320 Polanica-Zdrój

Naprawdę polecam. Mam porównanie ponieważ do doktora trafiłam gdy byłam w ciąży z 2 dzieckiem. Ciąża była od początku zagrożona a jednak się udało. Teraz moja córcia ma już 16 miesięcy.

lekarz Teresa Sikorska

ul. Adama Mickiewicza 8a
57-340 Duszniki-Zdrój

bardzo dobry lekarz, dobry położnik, rzeczowa i kompetentna
Opinia dodana przez: wielblad11

lekarz Jerzy Staszyński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Stokrotek 17
57-540 Lądek-Zdrój

Jest lekarzEM ktÓry spełnił moje oczekiwania,budzącym zaufanie.Ma czas dla pacjenta.POLECAM.

lekarz Jerzy Staszynski

Lądek-Zdrój

Fantastyczny lekarz!!! Byłam już u różnych lekarzy ale żaden nie okazał się tak konkretny i sympatyczny, polecam.

lekarz Krzysztof Nowak

Zdrojowa 1D