Ginekolog Łask

Przychodnia
Kościuszki 2
98-100 Łask

Pani Dr bardzo przyjemna i bzdura jest niedelikatne przeprowadzenia badania. polecam

medicover ul.Piłsudskiego łódź
Kościuszki 2
98-100 Łask

Chodzę do doktora od roku, nie jestem w ciąży, są to tylko badania kontrolne. Bardzo polecam, lekarz nigdy się nie spóźnia, zawsze wysłucha do końca jeśli mam jakieś obawy, wszystko tłumaczy w razie wątpliwości. Z mojego doświadczenia to naprawdę godny polecenia lekarz.

Opinia dodana przez: Patrycja

Szpital w Łasku

Łask

POLECAM. JUŻ DRUGĄ MOJA CIĄŻĘ. FACHOWY, KOMPETENTNY I PRZEMIŁY.

POLECAM. JUŻ DRUGĄ MOJA CIĄŻĘ. FACHOWY, KOMPETENTNY I PRZEMIŁY.

98-100 Łask

Lekarz z powołania poprowadził moja ciaże do końca.Zawsze miły uprzejmy,uśmiechniety dba o swoje pacjenki nie żdziera kasy.Można z nim porozmawiac o chorobie bez problemu doradzi wytłumaczy.Moja córcia ma 3 lata i nie zmienie lekarza polecam lekarz godny zaufania.

Opinia dodana przez: kinia

Warszawska 29
98-100 Łask

Dzięki Pani doktor urodziłam zdrowego synka. Podczas pobytu na oddziale, nie udaje , ze nie zna pacjentek , które leczy prywatnie jak niektórzy.

lekarz Zbigniew Kulak

USG, Ginekolog położnik

Przychodnia Okulistyczna
pl. 11 Listopada 31
98-100 Łask

"lekarz" ten po badaniu usg bezpłciowo stwierdził:"nie proszę pani,pani Nigdy nie będzie miała dzieci"...za 3 tygodnie mam termin porodu.nie polecam tego pana nikomu!!!

Łask

absolutnie nie polecam!! nawet nie chce wpominac wizyty..

absolutnie nie polecam!! nawet nie chce wpominac wizyty..

os. ostrów

ulica Warszawska 64/70/34