Ginekolog Łęczyca

Zachodnia 56 lok. 3
99-100 Łęczyca

super lekarz!! polecam każdej kobiecie. doktor prowadził moją ciążę - zagrożoną. nie jest prawdą ze nie troszczy się o pacjentki w szpitalu. polecam!!!!

Opinia dodana przez: ania

Thugutta 22
99-100 Łęczyca

Lekarz razcej godny polecenia. Prowadził moje2 ciąże. Miał czas zawsze gdy tego potrzebowałam. Brakowało mi systematycznej dokumentacji moich wizyt w karcie ciąży, gdyz świeciła ona pustkami i Pan Dr nie mógł się połapać, jakie badania juz miałam, a które wypadało by jeszcze wykonać!

Konopnickiej 8c lok. 13
99-100 Łęczyca

Jestem zadowolona ze wybralam tego lekarza pani doktor jest miła delikatna wszystko dokładnie mi wytłumaczył nie wiem czy bym się zgodziła na oparciem bo jestem bardz plocha ale pani doktor przekonała mnie za co jestem jej wdzieczna

Ozorkowska 33

Zachodnia 34