Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Ginekolog Lubaczów

lekarz Mariusz Pruchniak

37-600 Lubaczów

Bardzo dobry lekarz w swojej dziedzinie. Oby takich więcej a jak nie poproszę klona, bo do niego bardzo ciężko jest się dostać. Bardzo ludzki lekarz, nie tylko lekarz jako lekarz, ale przede wszystkim człowiek dla człowieka. Zawsze do końca wysłucha, stara się wyjaśnić sytuację jeśli czegoś nie rozumie z wywiadu. Dokładny i nie wywyższa się.Godny polecenia w 100 procentach
Opinia dodana przez: Agusia

Mariusz Pruchniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kormed" Jacek Korzeniowski
Kościuszki 141/7
37-600 Lubaczów

Pan doktor bardzo miły i sympatyczny. Przeprowadzał mi badanie połówkowe, pozwolił nawet nagrać mojemu maluszkowi bicie serca, za co ogromnie dziękuję 💓 Wszystko wyjaśnia, mówi co i jak z dzidziusiem a ja to bardzo cenię w lekarzu. Uśmiechnięty, rzetelny. Szczerze polecam badania u Pana doktora:) Uważam też osobiście, że Pro-Familia to na prawdę miejsce godne polecenia. Oczywiście miałam swoje obawy po czytaniu różnych komentarzy na stronach internetowych. Każda kobieta zwłaszcza ...
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Andrzej Kociszewski

szpital
Lubaczów

Bardzo polecam Pana Doktora! Prowadził moją ciążę bliźniaczą, dzięki niemu i jego szybkim reakcjom udało się urodzić w 36tc. Doktor Kociszewski jest bardzo pomocny, doradza, "nie owija w bawełnę", jest konkretny, można o wszystkim porozmawiać, godny zaufania. Jestem mu bardzo wdzięczna i z całego serca polecam !
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Mariusz Lesiczka

37-600 Lubaczów

Jeśli macie wybierać lekarza prywatnej opieki, to w cenie wizyty u tego "lekarza" polecam wybrać się gdzie indziej. Chamskie podejście, PRL-owska wiedza, nijaka sztuka lekarską. Ciężko sobie wyobrazić że taka osoba kieruje oddziałem szpitalnym, który też zmaga się z olbrzymimi problemami, spowodowanymi złym zarządzaniem i mała wiedzą personelu. "Lekarz" nie radzi sobie z trudniejszymi do prowadzenia ciażami.
Opinia dodana przez: Xenia

lekarz Małgorzata Dryblak