Ginekolog Mosina

"MEDICOMPLEX" DARIUSZ ZIMOWSKI
Konopnickiej 33
62-050 Mosina

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor jest przesympatyczna a do tego dokładna i delikatna. Po raz pierwszy u ginekologa czułam się tak komfortowo i kompleksowo zbadana. Wizyty przebiegają całkowicie bezstresowo. Gabinet estetyczny, dobrze wyposażony. Zdecydowanie POLECAM.

Opinia dodana przez: Monika

Prywatny Gabinet Lekarski
pl. 20 Października 14
62-050 Mosina

Rewelacyjny lekarz, wszystko tłumaczy a gdy tylko coś mu się nie podoba od razu kieruje na swój oddział. Dzięki niemu mam dwóch wspaniałych synków :)

Opinia dodana przez: Kasia

Plac 20 Października 9
62-050 Mosina

Witam serdecznie! Dzisiaj miałam okazję po raz pierwszy zagościć u Pani Doktor Jakubowskiej . Otwierając drzwi do gabinetu byłam sceptycznie nastawiona a tu zaskoczenie , przywitała mnie miła uśmiechnięta kobieta, poczułam się jakbym znała się z Panią Doktor od kilku co najmniej lat. Jeżeli chodzi o badanie , bardzo konkretne , cały możliwy pakiet , objaśnienia wyjaśnienia wyczerpujące. Pani Doktor nie spieszy sie , bo za drzwiami czeka kolejna klientka. Wszystko dokładnie omawia i tłumaczy. Polecam serdecznie każdej kobiecie :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

Vis Medica

Mosina

Wybrałam się do mojego lekarza u którego leczę się od wielu lat. Z przykrością dowiedziałam się, iż zaprzestał prowadzenia Przychodni Vis Medica i pracy jako ginekolog. Jestem tak jak i moje znajome, które korzystały z Jego pomocy i porad zaskoczona. Nikt nie potrafił podać mi informacji o istotnych powodach zaprzestania pracy Pana Doktora. Sądzę, iż zmęczyły go lata trudnej i odpowiedzialnej pracy. Życzę w imieniu własnym i mych koleżanek zdrowia i spokoju w dalszym życiu. Trudno będzie nam znaleźć równie miłego, kompetentnego i zaangażowanego w pracę lekarza. SZKODA.

Plac 20 Października 9

lekarz Andrzej Polaszewski