Ginekolog Mysłowice

Mysłowice

najlepszy ginekolog jakiego znam. prowadziła pani Urbaniak moja ciąże . wspierała na każdej wizycie bo czasem było ciężko.

przemysłowa 3
40-020 Mysłowice

Bardzo dobry kompetentny Lekarz Fajny Człowiek Gorąco POLECAM przyjmuje w Katowicach.

Mysłowice

poszłam do lekarza z problemem zajścia w ciąże od lekarza z kliniki leczenia niepłodności provita, od dr blecharza dostałam skierowowanie na laparoskopie i mimo tego że dr powiedział pod zabiegu ze praktycznie nic nie zdiagnozowano w ciągu miesiąca od zabiegu zaszłam w ciąże. obecnie jestem mamą 2 maluchów, z drugim dzieckiem i nie było problemu z zajściem w ciąże:)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita-Med" - Przychodnia Lekarska
Orła Białego 29
41-409 Mysłowice

Najlepszy ginekolog w całym moim życiu. Po Małopolskę aż po Śląsk. Lepszego, delikatniejszego i kompetentnego nie znalazłam. Polecam każdej kobiecie :)

Opinia dodana przez: Karolina

Mysłowice

Super lekarz. Miły, potrafi doradzić i przede wszystkim nie naciąga pacjenta na zbędne koszty. Polecam tego lekarza:)

Świetny lekarz !!! Miła, uprzejma, zawsze odpowiada na pytania. POLECAM W 100%

Świetny lekarz !!! Miła, uprzejma, zawsze odpowiada na pytania. POLECAM W 100%

Bończyka 34
41-400 Mysłowice

Wspaniały lekarz wierzcie mi bo miałam styczność z wieloma lekarzami i każdy wysyłał mnie pod nóż. Pan doktor uratował mnie przed operacją. Serdecznie polecam.

Magdalena Salamon-Perzyńska

Ginekolog położnik, Lekarz rodzinny

41-408 Wesoła, Mysłowice

Pani doktor to specjalista jakich mało, do tego bardzo życzliwa kobieta. Zero skrępowania podczas wizyty.

Pielęgniarska opieka domowa "Vitanea"
Grunwaldzka 6
41-400 Mysłowice

Moim zdaniem lekarz godny polecenia a sprawdziłam już wielu w tej specjalizacji i jak dla mnie w końcu ktoś godny polecenia. Bardzo kulturalny i miły podczas badania delikatny. Odpowie na każde pytania i zrobi potrzebne badania. Dodam, że jestem pacjentką na kasę chorych.

Mini-Klinika
m-ce Brzęczkowice
41-412 Mysłowice

jak dla mnie dr Ścieżkowski jest idealnym ginekologiem. bardzo dyskretny, spokojny i uprzejmy. poświęca każdej pacjentce sporo czasu. mogę go polecić