Filtruj terminy

Ginekolog Oleśnica

lekarz Maria Białoskórska-Żurek

56-400 Oleśnica

Bardzo miła, wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie bez kręcenia nosem jak inni. Niestety gabinet w Ostrzeszowie i sprzęt z przed epoki 😔

lekarz Marek Jaworowski

Oleśnica

Lekarz może i ma wiedzę, ale nie prowadzi wizyty tak jak trzeba. Na zwykłą cytologię trzeba czekać 2 miesiące. Podaje tabletki bez opakowania, luzem (tabletki wypakowane z innego opakowania i przełożone w drugie) Mówi jedno robi drugie. Fakt miły i przyjazny, ale tym nie da się nadrobić wszystkiego. Gabinet w Oleśnicy to składowisko wszystkiego. Czekać trzeba na dworze, póki doktor się nie zjawi. Lokalizacja na plus. Za bardzo wierzy swojej ...

lekarz Dariusz Belka

ulica Kopernika 12
56-400 Oleśnica

Pierwszy raz byłam u tego lekarza w grudniu 2016 r odbyła się niby pomyślnie. Lekarz wydawał się sympatyczny i odpowiadający na każde pytanie. Po przebadaniu okazało się że mam małego mięśniaka którego będziemy obserwować ale to nic groźnego. Moja druga wizyta odbyła się pół roku później i okazało się że mam guza 6cm! To nie był mięśniak już wtedy w grudniu! Lekarz nastraszył mnie nie odpowiadając mi na żadne pytanie! ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Andrzej Banaszak

56-400 Oleśnica

Bardzo dobry lekarz i bardzo pomocny. Jestem. Mu bardzo wdzięczna za okazana pomoc na koniec ciąży gdy bardzo źle potraktowano mnie w szpitalu przy ulicy Borowskiej (nie przyjęli mnie do szpitala z wysokim ciśnieniem, stenem przedrzucawkowym i zatruciem ciążowym po czym położyli mi papier do podpisania że nie wyrażam zgody na hospitalizacje i w razie śmierci wewnątrz macicznego płodu będę odpowiedzialna za śmierć mojego dziecka😮)
I tu dobra inicjatywa ...

lekarz Jan Golach

56-400 Oleśnica

po wizycie wyszłam roztrzęsiona. nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem i brakiem kompetencji. zostałam nazwana nieodpowiedzialną, głupią, niepoważną i tak dalej, i tak dalej. nie po to płacę składki, żeby ktoś mnie wyzwał podczas wizyty. nie dostałam recepty na pigułki,bo miałam okres i nie mógł mnie zbadać (dzięki bogu! widzę inne komentarze i naprawdę się cieszę, że mnie to nie spotkało). o ile mogę to zrozumieć, to nie mogę ...

lekarz Darek Belka

Ginekolog

ulica Kopernika 12
56-400 Oleśnica

Świetny lekarz, super podejście do pacjenta.... zero stresu, wszystko bardzo profesjonalnie. Umówiona wizyta dotyczyła silnych bóli podbrzusza po ciążach pozamacicznych...Dr. szybko znalazł przyczynę i skutecznie pomógł. POLECAM
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Ewa Wierzbicka-Legeżyńska

Mościckiego 4/1
56-400 Oleśnica

Bardzo polecam.Pani doktor jest wsapanialym i bardzo doswiadczonym lekarzem.Bardzo mila,sympatyczna,poswieca tyle czasu ile trzeba.Chodze do niej od zawsze.Rozmawia jak z kolezanka i to sie bardzo ceni.Jestem po kolejnej wizycie i naprawde warto.

lekarz Wioleta Jadanowska

Powiatowy Zespół Szpitali
Armii Krajowej 1,Oleśnica
56-400 Oleśnica

Znakomita lekarka. Kulturalna, taktowna, delikatna, wnikliwa, spokojna, życzliwa, zaangażowana w leczenie. Gabinet zadbany, sprzęt wysokiej jakości. Doświadczona i kompetentna. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Agata Walęcka

Wrocławska 41
Oleśnica

Bardzo dobra Pani doktor, posłucha, zbada, wytłumaczy, nie lekceważy. Nie pogania, choć na korytarzu długa kolejka. Powie jakie zrobić badania i gdzie ewentualnie się udać. Super babka z poczuciem humoru. Polecam wszystkim którzy szukają dobrego i nie patetycznego lekarza.
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Urszula Bugajna

Sejmowa 14 / 5
Oleśnica

zero wywiadu ,tyle ile powiedzialam ,tyle wysłuchala ,nie rozpoznala wczesnego pronienia - a mówiłam tym jak przebiegały moje miesiączki, a widziała również powiększoną macice - nie zapytałą nawet czy mogłabym być w ciąży - przepisała mi dość silne tabletki hormonalne , na szczęście poszłam do kolejnego olekarza i od razu wiedział co się stalo

Ginekolodzy w mieście Oleśnica