Filtruj terminy

Adam Karolik

Położna, Ginekolog położnik

Gabinet Ginekologiczny

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Lekarz godny zaufania , nie pozostawia pacjentki samej sobie. Dba i przejmuje sie , pozatym sympatyczny człowiek.

Opinia dodana przez: marta

Prywatny Gabinet Lekarski Stanisław Chwyczko
Os.Pułanki46/108
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Dzięki temu lekarzowi żyję bo jako on jedyny rozpoznał co mi jest i zalecił konieczną operację po której mam się świetnie

dr n. med. Katarzyna Popielska

Ginekolog położnik, Ginekolog

pani doktor jest przemiła, przesympatyczna. dobry lekarz.polecam

pani doktor jest przemiła, przesympatyczna. dobry lekarz.polecam

Zakład Opieki Ginekologicznej
Iłżecka 31 A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Prowadziła moją pierwszą ciąże była przy porodzie naprawde służy pomocą w kazdej chwili.super polecam

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
ulica Iłżecka 31a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Serdecznie polecam Pana doktora. Jest to lekarz mily, kompetentny, profesjonalny jak rowniez godny polecenia. Zawsze sluzyl pomoca i rada osobiscie jak rowniez przez telefon. Jestem bardzo zadowolona, uwazam ze to byl bardzo dobry wybor i polecam Pana doktora wszystkim. Dzieki niemu na swiat przyszedl moj sliczny zdrowy synek.

Opinia dodana przez: Joanna

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Jestem pacjentką od wielu lat i jestem zachwycona.
Jest kompetentny, punktualny, bardzo miły i pomocny.
Polecam wszystkim kobietom w każdym wieku!!!

Jestem pacjentką od wielu lat i jestem zachwycona.
Jest kompetentny, punktualny, bardzo miły i pomocny.
Polecam wszystkim kobietom w każdym wieku!!!

Chopina 7
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Bardzo dobry lekarz! Polecam! Swobodnie można z nim rozmawiać! Zawsze odpowiada na zadane pytania nie ksiazkowo tylko prosto i zwiezle ! Można z nim swobodnie rozmawiać!

Zakład Opieki Drematologicznej
os. Słoneczne 10.
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

bardzo uprzejma ale i konkretna babka,mozna spokojnie oddac sie w jej rece:.mnie uchroniła przed rakiem szyjki macicy,przy badaniu cos jej sie nie spodobalo wiec zaczela drazyc temat(dodatkowe testy,cytologia i inne badania)wszystko to zorganizowane w ekspresowym tempie.Dzieki temu dzis jestem zdrowa.Ps dodam tylko ze moj poprzedni pan ginekolog K...jakos przeoczył ten problem

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
ulica Iłżecka 31a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Co to za lekarz. Nie dość ze nie umie pisać nawet na klawiaturze to nieć umie obsługiwać programu w którym musi się poruszać zero kompetencji i podejścia do pacjenta. Jak mu tak źle i ciężko to wyjazd jak najdalej od ludzi. Za dobrze jest im wszystkim i dlatego tak narzekają. Jedno musze przyznac, opieszałość na bardzo wysokim poziomie!!!!
Jak najdalej od takich ludzi.

Jak najdalej od takich ludzi.

Wspólna 115

Ginekolodzy w mieście Ostrowiec Świętokrzyski