Filtruj terminy

Adam Karolik

Ginekolog położnik, Położna

Gabinet Ginekologiczny

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Lekarz godny zaufania , nie pozostawia pacjentki samej sobie. Dba i przejmuje sie , pozatym sympatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: marta

Prywatny Gabinet Lekarski Stanisław Chwyczko
Os.Pułanki46/108
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Dzięki temu lekarzowi żyję bo jako on jedyny rozpoznał co mi jest i zalecił konieczną operację po której mam się świetnie

dr n. med. Katarzyna Popielska

Ginekolog położnik, Ginekolog

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

pani doktor jest przemiła, przesympatyczna. dobry lekarz.polecam

Zakład Opieki Ginekologicznej
Iłżecka 31 A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Prowadziła moją pierwszą ciąże była przy porodzie naprawde służy pomocą w kazdej chwili.super polecam

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
ulica Iłżecka 31a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Serdecznie polecam Pana doktora. Jest to lekarz mily, kompetentny, profesjonalny jak rowniez godny polecenia. Zawsze sluzyl pomoca i rada osobiscie jak rowniez przez telefon. Jestem bardzo zadowolona, uwazam ze to byl bardzo dobry wybor i polecam Pana doktora wszystkim. Dzieki niemu na swiat przyszedl moj sliczny zdrowy synek.
Opinia dodana przez: Joanna

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Jestem pacjentką od wielu lat i jestem zachwycona.
Jest kompetentny, punktualny, bardzo miły i pomocny.
Polecam wszystkim kobietom w każdym wieku!!!

Chopina 7
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Bardzo dobry lekarz! Polecam! Swobodnie można z nim rozmawiać! Zawsze odpowiada na zadane pytania nie ksiazkowo tylko prosto i zwiezle ! Można z nim swobodnie rozmawiać!

Zakład Opieki Drematologicznej
os. Słoneczne 10.
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

bardzo uprzejma ale i konkretna babka,mozna spokojnie oddac sie w jej rece:.mnie uchroniła przed rakiem szyjki macicy,przy badaniu cos jej sie nie spodobalo wiec zaczela drazyc temat(dodatkowe testy,cytologia i inne badania)wszystko to zorganizowane w ekspresowym tempie.Dzieki temu dzis jestem zdrowa.Ps dodam tylko ze moj poprzedni pan ginekolog K...jakos przeoczył ten problem

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
ulica Iłżecka 31a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Co to za lekarz. Nie dość ze nie umie pisać nawet na klawiaturze to nieć umie obsługiwać programu w którym musi się poruszać zero kompetencji i podejścia do pacjenta. Jak mu tak źle i ciężko to wyjazd jak najdalej od ludzi. Za dobrze jest im wszystkim i dlatego tak narzekają. Jedno musze przyznac, opieszałość na bardzo wysokim poziomie!!!!
Jak najdalej od takich ludzi.

Wspólna 115

Ginekolodzy w Ostrowcu Świętokrzyskim