Ginekolog Pasłęk

Indywidualna Specjslistyczna Praktyka Lekarska Sebastian Ławrynowicz
Plac Grunwaldzki 8
82-300 Pasłęk

Lekarz prowadził całą moja ciążę. Wiedziałam, że jestem w fachowych rękach. Duża wiedza, podejście do pacjentki, cierpliwość sprawiły, że byłam spokojna, że z córeczką będzie wszystko dobrze. Polecam.

Opinia dodana przez: Ania

Józef Rojek

Pasłęk

Szalenie miły lekarz ale nie wiem jak to jest u niego na wizycie publicznej; dawna afera szpitalna z cesarką też daje do myślenia (nie żeby od razu oceniać) nie wiem - nie wydaję w tej kwestii opinii; co najwyżej radzę się "dokształcić" pod kątem pana dr.

Generalnie nie mam zastrzeżeń do tego lekarza z jednym wyjątkiem - nie odp. informacja płynąca do pacjenta (np. nie przekazanie istotnej info dotyczącej spirali)także muszę "ciachnąć" tu kompetencję niestety:)

Opinia dodana przez: Ania21_25 angif21

Jagiełły 27