Ginekolog Piaseczno

Ginekolog Piaseczno lekarz Paweł Tomasik

05-500 Piaseczno

Super lekarz, byłam u niego już kilka razy i za każdym razem byłam mile zaskoczona podejściem do pacjenta. To napewno bedzie mój ginekolog, jeszcze takiego dobrego lekarza nie spotkałam a trochę ich było.

EMC Piaseczno Sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 9
05-500 Piaseczno

Świetnie, profesjonalnie, szybko pięknie! Poddałam sie zabiegowi i jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: gosia
Ginekolog Piaseczno lekarz Dariusz Rajski

05-500 Piaseczno

Bardzo miły, uprzejmy , młody ,kompetentny lekarz. Podczas badania bardzo delikatny. Wszystko porządnie wytłumaczy, doradzi.

Opinia dodana przez: marlena

05-500 Piaseczno

Do Pani doktor trafiłam przypadkowo na zwykłą wizytę kontrolną. Wydała mi się bardzo miła i odpowiednio się mną zaopiekowała, dlatego gdy zaszłam w ciążę postanowiłam zobaczyć jak Pani doktor sprawdzi się w roli prowadzącego ginekologa. Lekarz, który prowadził moją pierwszą ...

Do Pani doktor trafiłam przypadkowo na zwykłą wizytę kontrolną. Wydała mi się bardzo miła i odpowiednio się mną zaopiekowała, dlatego gdy zaszłam w ciążę postanowiłam zobaczyć jak Pani doktor sprawdzi się w roli prowadzącego ginekologa. Lekarz, który prowadził moją pierwszą ciążę niestety się przeprowadził więc potrzebowałam kogoś nowego. Jestem dość wymagającą pacjentką (przy poprzedniej ciąży 3 razy zmieniałam lekarza:)), dlatego nie nastawiałam się od razu na wielki sukces. Ale... ku mojemu zaskoczeniu, Pani doktor okazała się bardzo odpowiednia. Jest miła, ciepła, poświęca dużo czasu na wizytę, zleca wszystkie potrzebne badania, a także dodatkowe w razie wątpliwości. Wszystko tłumaczy. Odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco. Jest pełna energii i dowcipna, co bardzo mi odpowiada. Zdziwiłam się, że nie ma jeszcze żadnych opini na temat Pani doktor. Dlatego pierwsza ode mnie:) Jednym słowem - polecam.

Ginekolog położnik Piaseczno lekarz Agnieszka Kurczuk-Powolny

05-500 Piaseczno

Bardzo serdecznie polecam !!! Lekarz z powołaniem, miła, interesuje się pacjentem, tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Prowadziła moją ciążę i przy kolejnej napewno zgłoszę się do Pani Kurczuk.

Opinia dodana przez: Ja

Prywatny Gabinet Lekarski
Chyliczkowska 22/7
05-500 Piaseczno

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz wszystko dokładnie wyjaśnia polecam innym pacjentkom
dr .Butkiewicza

dr .Butkiewicza

Ginekolog Piaseczno  Leszek Gmyrek

Leszek Gmyrek

Ginekolog położnik, Ginekolog

05-500 Piaseczno

Witam, polecam w 100% dr Gmyrka, jest cudownym człowiekiem i b.dobrym specjalistą, gdyby nie doktor to dalej żyłabym w przeświadczeniu, że mam POC i że nie mogę mieć dzieci. Dzięki doktorowi odzyskałam wiarę i dziś jestem szczęśliwą mamą 1,5 miesięcznej dziewczynki :) PS. całą ciążę prowadził oczywiście dr Gmyrek ) Pozdrawiam

Kurcewiczówny 9
05-502 Piaseczno

polecam bardzo dobry lekarz , bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta

polecam bardzo dobry lekarz , bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta

dr n. med. Cezary Poduszczak

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Zgoda 5
05-500 Piaseczno

Dr Poduszczak to świetny specjalista, leczę się u niego od co najmniej 8 lat i po każdej wizycie jestem bardzo zadowolona, jest zarówno świetnym emdokrynologiem jak i ginekologiem, wyrównał moje hormony, z któryumi wcześniej zmagali sie bez skutku inni lekarze. Polecam tego lekarza w 100%.

Ginekolog Piaseczno dr Michał Ciebiera

dr Michał Ciebiera

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Medyczne Puławska Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
05-500 Piaseczno

Wspaniały lekarz. Wykonuje wszystkie ważne badania. Świetnie prowadzi ciążę. Naprawdę polecam. Dobrze wszystko objaśnia na usg i odpowiada na pytania. Sam z siebie udziela informacji. Jako jego pacjentka czuje się zaopiekowana i naprawde spokojna. Wizyty sympatyczne. Nigdy nie czuć jakiegoś złego podejścia zmęczenia czy pośpiechu. Można mu zaufać. Niedługo poród :)

Opinia dodana przez: Karina