Ginekolog Pińczów

dr Andrzej Skrętek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pińczów

Dr. Skrętek prowadzil moje 2 ciaze i jestem zadowolona z jego opieki w tym czasie.

Szpital
Armii Krajowej 22
28-400 Pińczów

Najgorszy lekarz na jakiego mozna trafic. Sam fakt ze lekarz chodził z rozpieta koszula tak samo mnie badal bylo okropne. Jego podejscie do mnie również. Zglaszacac sie z saczacymi sie wodami w 7 mies ciąży, podszedl do mnie i powiedział ze moglam sie w domu polozyc a nie przychodzić do szpita. Wykonujac.badanie stwierdzil ze boli go reka i nie bedzie sie meczyl bo dziecko jest za bardzo ruchliwe zeby zbadac czy wszystko jest okej. Dla mnie taki człowiek nie powinien wgl pracowac z kobietami a szczególnie z kobietami w ciazy. Jest nieuprzejmy i niekompetentny !!! NIE POLECAM żadnej kobiecie tego pożal sie Boże ginekologa!!

Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Jerzy Rogala